Ktools Prime K212 Siyah Bluetoothlu ve USB Kayıtlı Çanta Pikap

B8681031517310
Yorum (0) | Yorum Yap

749,00 TL 589,00 TL
%21İndirimli
12 X 55,15 taksit seçenekleri ile


 

Ktools Prime K212 Siyah Bluetoothlu ve USB Kayıtlı Çanta Pikap

 

Ktools Prime K212, taş plaklar da dahil tüm plakları çalabilen bir bluetoothlu pikaptır.

Ktools Prime K212 Pikap, hem bluetooth bağlantısı ile hem de USB flash bellek ile müzik çalar. Ayrıca Aux girişini kullanarak da tablet, telefon ya da bluetooth özelliği olmayan bir cihazdan ses aktarımı gerçekleştirebilirsiniz. Sesi dışarı vermek istemediğiniz zamanlarda da kulaklık girişini kullanarak müzik dinleyebilirsiniz.

Ktools Long Play Prime Pikap, USB uçlu güç kablosuna sahiptir. Böylece pikabınızı elektrik olmayan ortamlarda powerbank ile kullanabilirsiniz.

Dahili stereo hoparlörleri sayesinde yüksek ses çıkışı sunan Ktools Prime pikap RCA çıkışına sahiptir. Daha yüksek ses elde etmek istediğinizde RCA çıkışını kullanarak pikabınızı harici bir ses sistemine de bağlayabilirsiniz.

Pikabın üzerinde yer alan kontrol tuşları ile dinlediğiniz müzik parçalarını iler geri sarabilir, durdurup yeniden başlatabilir ya da sesi arttırıp azaltabilirsiniz.

Suni deri kaplamalı ahşap çanta pikabınızı olası darbeler ve tozlanmalara karşı korumanıza yardımcı olurken kolayca saklamanızı ve taşımanızı da sağlar.

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Ktools Prime K212 Siyah Bluetoothlu ve USB Kayıtlı Çanta Pikap

Priz adaptörü ve güç kablosu

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.