Ktools Retro K216 Siyah Bluetoothlu Ayaklı Pikap

B8681031517754

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap

1.399,00 TL 929,00 TL
%34İndirimli
12 X 86,02 taksit seçenekleri ile


 

Ktools Retro K216 Siyah Bluetoothlu Ayaklı Pikap

 

Ktools Retro K216, taş plaklar da dahil tüm plakları çalabilen bir bluetoothlu pikaptır.

Ktools Retro K216 Pikap, bluetooth bağlantısı ile müzik çalar. Ayrıca Aux girişini kullanarak da tablet, telefon ya da bluetooth özelliği olmayan bir cihazdan ses aktarımı gerçekleştirebilirsiniz. Sesi dışarı vermek istemediğiniz zamanlarda da kulaklık girişini kullanarak müzik dinleyebilirsiniz.

Ktools Retro Ayaklı Pikap, USB uçlu güç kablosuna sahiptir. Böylece pikabınızı elektrik olmayan ortamlarda powerbank ile kullanabilirsiniz.

Dahili stereo hoparlörleri sayesinde yüksek ses çıkışı sunan Ktools retro pikap RCA çıkışına sahiptir. Daha yüksek ses elde etmek istediğinizde RCA çıkışını kullanarak pikabınızı harici bir ses sistemine de bağlayabilirsiniz.

Auto-stop (otomatik durdurma) özelliği ile plak bittiğinde iğne otomatik olarak durur. Bu özellik aynı zamanda plaklarınızın da daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

Pikabın üzerinde yer alan kontrol tuşları ile dinlediğiniz müzik parçalarını iler geri sarabilir, durdurup yeniden başlatabilir ya da sesi arttırıp azaltabilirsiniz.

Sökülüp takılabilir ayakları sayesinde pikabınızı ister sehpalı olarak isterseniz de masa üzerinde kullanabilirsiniz.

Ahşap kasa, pikabınızı olası darbeler ve tozlanmalara karşı korumanıza yardımcı olurken kolayca saklamanızı ve taşımanızı da sağlar.

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Ktools Retro K216 Siyah Bluetoothlu Ayaklı Pikap

Priz adaptörü ve güç kablosu

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.