Ktools Vintage Kahverengi Pikap

B8681031520358
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git


  Tükendi!  

 

Ktools Vintage Kahverengi Pikap

 

Ktools Vintage Kahverengi Pikap ile zamanda eşsiz bir yolculuk yapın… Sizi hem geçmişe götürecek hem de günümüz teknolojisinin cihazlarını çalarak eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayacak olan bu pikap ile 33, 45 ve 78’lik de dahil olmak üzere tüm plak çeşitlerini çalabilirsiniz. 

Ses basıncını dışarı atan süspansiyon özelliği sayesinde daha net ve kusursuz ses çıkışı sunarken dijital ekran göstergesi kullanım kolaylığı sağlar.

Pikabın dahili hoparlörleri sayesinde harici bir ses sistemi ya da hoparlöre ihtiyaç duymadan müzik çalabilirsiniz. Pikabın bluetooth özelliğini kullanarak akıllı telefon, tablet ya da bluetooth özelliği olan cihazlardan kablosuz olarak ses akışı sağlayabilirsiniz. 

Bunların yanı sıra Ktools Vintage Pikap’ın USB, RCA ve 3.5 mm kulaklık farklı çalma opsiyonları da bulunmaktadır. 

USB girişini kullanarak, flash diske kaydettiğiniz şarkılarınızı dinleyebilir, AUX ses çıkışını kullanarak da farklı kaynaklardan analog şekilde ses çalabilirsiniz. 3.5 mm kulaklık girişini kullanarak da dilerseniz çalan müziği sadece siz dinleyebilirsiniz.

Ktools Vintage, yarı otomatik bir plaktır. Plak bittiğinde otomatik durdurma özelliği devreye girer. Bu özellik plakların ve pikap iğnesinin ömrünü uzatır. 

Orjinal retro renklerle dizayn edilmiş kot kumaş kaplaması ve deri şeritleri pikabınıza şık bir görüntü verir.

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.