Lenco TCD-2500 Ayaklı Dahili Hoparlörü FM Radyo CD Player Ahşap Pikap

TCD-2500WD-AYAKLI
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git


 Siparişiniz Pazartesi Kargoya Verilecektir!

 

Lenco TCD-2500 Ayaklı Dahili Hoparlörü FM Radyo CD Player Ahşap Pikap

 

Lenco TCD-2500 Dahili Hoparlörü FM Radyo CD Player Ahşap Pikap, retro severlerin en sevdiği pikaplardan biridir. Bir pikaptan çok daha fazlasını sunan Lenco TCD-2500 sesi USB’ye MP3 formatında aktarma, CD oynatma ve AM/FM radyo özellikleri ile de size çok daha fazla müzik imkanı sunar. 

Pikabın ayakları demonte olarak, ayrı bir kutu içinde gönderilir ve montajı oldukça basittir. Pikabın altında yer alan yuvalara ayakları oturtarak, vidayı çevirmeniz yeterli olacaktır. Pikabınızı istediğiniz zaman ayaklı istediğiniz zaman da ayaksız olarak kullanabilirsiniz.

Lenco TCD-2500, kayış sistemi sayesinde (Belt-Drive) titreşimsiz bir çalışma sağlar. Uzaktan kumandalı pikabınızın kapağını metal menteşesini kullanarak 45 derecelik açıyla açabilir ya da kapağı hiç açmadan da plağınızı çalabilirsiniz.

Lenco TCD-2500 otomatik durdurma özelliği sayesinde plaklarınıza son derece nazik davranan bir cihazdır. Bu özelliği ile pikap üzerinde dönen plak otomatik olarak durdurulur ve çizilmeler meydana gelmez. Bu da plaklarınızı uzun yıllar boyunca kullanmanıza yardımcı olur.

Evinizdeki en iyi arkadaşınız olmaya aday olan Lenco TCD-2500 ahşap görünümü ile de bulunduğu yerde muhteşem bir dekor olacak.

USB bağlantısı sayesinde bilgisayarınıza ve diğer elektronik cihazlarınıza bağlanma imkanı sağlayan pikabınızın USB özelliğini kullanarak, kayıtlarınızı dijitale dönüştürebilir ve bu şekilde dilediğiniz zaman favori kayıtlarınıza ulaşabilirsiniz.

Klasik Fono TCD-2500 iğne ile bir seramik stereo kartuşa sahiptir. Lenco TCD-2500, 33 RPM, 45 RPM ve 78 RPM hızları arasında kolayca geçiş yapabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede seçtiğiniz müzik türü ne olursa olsun sorunsuz biçimde dinlemenizi sağlar. 33'lük plağa 33'lük denmesinin nedeni plağın, pikapta 33 tur atması yani aynı noktaya 33 kere gelmesidir. 45'lik ve 78’lik plakta da mantık aynı şekildedir.

 

Lenco TCD-2500 Dahili Hoparlörü FM Radyo CD Player Ahşap Pikap Özellikleri

 

Ürün yüksekliği: 21.20 cm (ayaklar hariç)

Ürün derinliği: 34.20 cm 

Ürün genişliği: 50.30 cm 

Hoparlör sayısı: 2

Hoparlör seçenekleri: Entegre hoparlörler

Amplifikatör seçenekleri: (Ön) amplifikatör, Ön Ayarlı Ekolayzer içerir

Maksimum güç tüketimi: 19W

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.