Lenco TCD-2600 Ayaklı Ahşap Dahili Hoparlörü FM Radyo CD Player ve Bluetooth Pikap

TCD-2600WD-AYAKLI
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git


 Siparişiniz yarın kargoya verilecektir !

 

Lenco TCD-2600 Ayaklı Ahşap Dahili Hoparlörlü FM Radyo CD Player ve Bluetooth Pikap

 

Lenco TCD-2600 Ahşap Dahili Hoparlörü FM Radyo CD Player ve Bluetooth Pikap, retro severlerin en sevdiği pikaplardan biridir. Bir pikaptan çok daha fazlasını sunan Lenco TCD-2600, dahili FM radyosu, kaset ve CD çalma özellikleri ile de size çok daha fazla müzik imkanı sunar. 

Pikabın ayakları demonte olarak, ayrı bir kutu içinde gönderilir ve montajı oldukça basittir. Pikabın altında yer alan yuvalara ayakları oturtarak, vidayı çevirmeniz yeterli olacaktır. Pikabınızı istediğiniz zaman ayaklı istediğiniz zaman da ayaksız olarak kullanabilirsiniz. 

Kayış sistemi sayesinde (Belt-Drive) titreşimsiz bir çalışma sağlayan Lenco TCD-2600 seramik gövdeli pikap iğnesi ile sesi kusursuz biçimde iletir.

Lenco TCD-2600, retroyu ve şimdiyi aynı anda bünyesinde barındıran bir pikaptır. Bu özelliği sayesinde bluetooth özelliği olan tüm cihazlarla pikabınıza bağlanarak müzik çalmanız da son derece kolay ve keyiflidir.

Lenco TCD-2600 otomatik durdurma özelliği sayesinde plaklarınıza son derece nazik davranan bir cihazdır. Bu özelliği ile pikap üzerinde dönen plak otomatik olarak durdurulur ve çizilmeler meydana gelmez. Bu da plaklarınızı uzun yıllar boyunca kullanmanıza yardımcı olur.

Ses kayıtlarınız ya da en sevdiğiniz plaklarınız, yıllar içinde maruz kaldığı iç ve dış etkenlerden dolayı eskiyebilir ve/veya bozulabilir. Lenco TCD-2600 bu sorunu gidermek için en sevdiğiniz sesleri ve müzikleri dijital hale getirerek saklamanızı sağlar.

Pikabınızı, USB bağlantı noktasını kullanarak son derece kolay biçimde bilgisayarınıza bağlayabilir ve plaklarınızı dijital sese dönüştürebilirsiniz.

Lenco TCD-2600, 33 RPM, 45 RPM ve 78 RPM hızları arasında kolayca geçiş yapabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede seçtiğiniz müzik türü ne olursa olsun sorunsuz biçimde dinlemenizi sağlar. Bu sayede seçtiğiniz müzik türü ne olursa olsun sorunsuz biçimde dinlemenizi sağlar. 33'lük plağa 33'lük denmesinin nedeni plağın dakikada 33 tur atmasıdır. 45'lik ve 78’lik plakta da mantık aynı şekildedir.

 

Lenco TCD-2600 Dahili Hoparlörü FM Radyo CD Player ve Bluetooth Pikap Özellikleri

 

Ürün yüksekliği: 23,80 cm (ayaklar hariç)

Ürün derinliği: 34.30 cm

Ürün genişliği: 44,70 cm

Hoparlör sayısı: 2

Hoparlör seçenekleri: Entegre hoparlörler

Döner tabla devri: 33 dev / dak, 45 dev / dak, 78 dev / dak

Çalışma sistemi: Kayış sistemi

Maksimum güç tüketimi: 16W

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.