Lenco TCD-2600 Ahşap Dahili Hoparlörü FM Radyo CD Player ve Bluetooth Pikap

TCD-2600WD
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

6.699,00 TL 5.799,00 TL
%13İndirimli
12 X 542,98 taksit seçenekleri ile

 Siparişiniz yarın kargoya verilecektir !

 

Lenco TCD-2600 Ahşap Dahili Hoparlörü FM Radyo CD Player ve Bluetooth Pikap

 

Evinizdeki en iyi arkadaşınız olmaya aday olan Lenco TCD-2600 ahşap görünümü ile de bulunduğu yerde muhteşem bir dekor olacak.

Lenco TCD-2600 Ahşap Dahili Hoparlörü FM Radyo CD Player ve Bluetooth Pikap, retro severlerin en sevdiği pikaplardan biridir. Bir pikaptan çok daha fazlasını sunan Lenco TCD-2600, dahili FM radyosu, kaset ve CD çalma özellikleri ile de size çok daha fazla müzik imkanı sunar. 

Kayış sistemi sayesinde (Belt-Drive) titreşimsiz bir çalışma sağlayan Lenco TCD-2600 seramik gövdeli pikap iğnesi ile sesi kusursuz biçimde iletir.

Lenco TCD-2600, retroyu ve şimdiyi aynı anda bünyesinde barındıran bir pikaptır. Bu özelliği sayesinde bluetooth özelliği olan tüm cihazlarla pikabınıza bağlanarak müzik çalmanız da son derece kolay ve keyiflidir.

Lenco TCD-2600 otomatik durdurma özelliği sayesinde plaklarınıza son derece nazik davranan bir cihazdır. Bu özelliği ile pikap üzerinde dönen plak otomatik olarak durdurulur ve çizilmeler meydana gelmez. Bu da plaklarınızı uzun yıllar boyunca kullanmanıza yardımcı olur.

Ses kayıtlarınız ya da en sevdiğiniz plaklarınız, yıllar içinde maruz kaldığı iç ve dış etkenlerden dolayı eskiyebilir ve/veya bozulabilir. Lenco TCD-2600 bu sorunu gidermek için en sevdiğiniz sesleri ve müzikleri dijital hale getirerek sonsuza kadar saklamanızı sağlar.

Pikabınızı, USB bağlantı noktasını kullanarak son derece kolay biçimde bilgisayarınıza bağlayabilir ve plaklarınızı dijital sese dönüştürebilirsiniz.

Lenco TCD-2600, 33 RPM, 45 RPM ve 78 RPM hızları arasında kolayca geçiş yapabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede seçtiğiniz müzik türü ne olursa olsun sorunsuz biçimde dinlemenizi sağlar. Bu sayede seçtiğiniz müzik türü ne olursa olsun sorunsuz biçimde dinlemenizi sağlar. 33'lük plağa 33'lük denmesinin nedeni plağın dakikada 33 tur atmasıdır. 45'lik ve 78’lik plakta da mantık aynı şekildedir.

 

Lenco TCD-2600 Dahili Hoparlörü FM Radyo CD Player ve Bluetooth Pikap Özellikleri

 

Ürün yüksekliği: 23,80 cm

Ürün derinliği: 34.30 cm

Ürün genişliği: 44,70 cm

Hoparlör sayısı: 2

Hoparlör seçenekleri: Entegre hoparlörler

Güç seçeneği: AC

Döner tabla devri: 33 dev / dak, 45 dev / dak, 78 dev / dak

Çalışma sistemi: Kayış sistemi

Bluetooth işlevleri: Cihaz eşleştirme

Malzeme: Ahşap

Bekleme durumunda güç tüketimi (ErP Yönergesi): <0,5 W

Maksimum güç tüketimi: 16W

Kulaklık konektörü: Evet

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.Benzer Ürünler