Polaroid Lab Everything Box Analog Film Yazıcısı

NPOL4969
Yorum (0) | Yorum Yap

1.249,00 TL 1.199,00 TL
%4İndirimli

1 saat 1 dakika İçinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!

 

Polaroid Lab Everything Box Analog Film Yazıcısı


Polaroid LabEverything Box Film Yazıcısı, akıllı telefonunuzla çektiğiniz fotoğrafları gerçek polaroid fotoğraflara dönüştürmek için üretilmiş bir fotoğraf yazıcısıdır.

Polaroid Lab Everything Box Analog Film Yazıcısı, karanlık oda algoritmasının masaüstü hali gibidir ve 3 lensli bir sistemle çalışır.

Everything kutusunun içinde iki paket i-type film yer alır. (1 adet 8'li renkli film ve 1 adet 8'li siyah-beyaz film)

Polaroid Lab Everything Box Analog Film Yazıcısı, telefonunuzdaki fotoğrafları polaroid baskıya dönüştürmek için %100 gerçek film kimyası kullanır. Böylece bir fotoğraf baskı merkezine gitmeden yüksek kaliteli fotoğraflar elde edebilirsiniz.

‘Polaroid Originals Companion’ uygulamasını kullanarak da dijital fotoğraflarınızı aplikasyon içinde saklayabilir ve dilediğiniz zaman baskı alabilirsiniz. Aplikasyonu, uygulama marketlerden ücretsiz indirebilirsiniz.

Polaroid, 80 yıllık bir markadır ve bu yıllar içinde kazandığı deneyimle Polaroid Laboratuarı’nı hazırlamıştır. Polaroid Lab, Polaroid Originals Companion uygulamasında yer alan bir özelliktir.

Polaroid Lab ile anılarınızı artık bulut depolama alanlarından çıkartarak somut fotoğraflara dönüştürün ve sonsuza kadar saklayın.

Polaroid Lab’ı kullanarak 9 kareye kadar fotoğraf kolajı oluşturabilirsiniz.

 

Garanti Süresi

 

Polaroid Lab Everything Box Analog Film Yazıcısı, ilgili firmanın Türkiye distribütörü tarafından 2 yıl garanti kapsamındadır.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.

 Benzer Ürünler