Polaroid Lab Analog Film Yazıcısı ve Hediye Seti

NPOL4969
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git


  Tükendi!  

 

Polaroid Lab Everything Box Analog Film Yazıcısı ve Hediye Seti


Polaroid LabEverything Box Film Yazıcısı, akıllı telefonunuzla çektiğiniz fotoğrafları gerçek polaroid fotoğraflara dönüştürmek için üretilmiş bir fotoğraf yazıcısıdır.

Polaroid Lab Everything Box Analog Film Yazıcısı, karanlık oda algoritmasının masaüstü hali gibidir ve 3 lensli bir sistemle çalışır.

Setin içinde Polaroid Lab Everything Box Analog Film Yazıcısı ile birlikte 1 adet 8'li renkli film ve 1 adet 8'li siyah-beyaz film vardır.

Polaroid Lab Everything Box Analog Film Yazıcısı, telefonunuzdaki fotoğrafları polaroid baskıya dönüştürmek için %100 gerçek film kimyası kullanır. Böylece bir fotoğraf baskı merkezine gitmeden yüksek kaliteli fotoğraflar elde edebilirsiniz.

‘Polaroid Originals Companion’ uygulamasını kullanarak da dijital fotoğraflarınızı aplikasyon içinde saklayabilir ve dilediğiniz zaman baskı alabilirsiniz. Aplikasyonu, uygulama marketlerden ücretsiz indirebilirsiniz.

Polaroid Lab ile anılarınızı artık bulut depolama alanlarından çıkartarak somut fotoğraflara dönüştürün ve sonsuza kadar saklayın.

Polaroid Lab’ı kullanarak 9 kareye kadar fotoğraf kolajı oluşturabilirsiniz.

I-type film 107 mm x 88 mm boyutlarındadır. Çerçevesiz görüntü alanı, 79 mm x 79 mm'dir.

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Polaroid Lab Analog Film Yazıcısı

1 adet Polaroid Color Film For I-Type Film

1 adet Polaroid B&W Film For I-Type Film

 

Garanti Süresi

 

Polaroid Lab Everything Box Analog Film Yazıcısı, ilgili firmanın Türkiye distribütörü tarafından 2 yıl garanti kapsamındadır.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.

 Benzer Ürünler