Polaroid OneStep+ Beyaz Fotoğraf Makinesi ve 8li Film Seti

NPOL9015-8
Yorum (0) | Yorum Yap 

Polaroid OneStep+ Beyaz Fotoğraf Makinesi ve 8’li Film Seti

 

Polaroid OneStep +, bluetooth özelliği olan ve Polaroid'in orijinal OneStep modelinden esinlenilerek tasarlanan analog bir fotoğraf makinasıdır.

Setin içinde Polaroid OneStep+ Beyaz Fotoğraf Makinesi ile birlikte 1 adet 8’li film yer almaktadır. Böylece set size ulaştığında hemen fotoğraf çekmeye başlayabilirsiniz.

Bluetooth özelliği sayesinde Polaroid Originals uygulamasına bağlanarak çektiğiniz fotoğrafları özelleştirebilirsiniz. One Step+ fotoğraf makinası optik vizör, dahili flaş ve zamanlayıcı fonksiyonu gibi özellikleri ile de benzer fotoğraf makinası modellerinden ayrılır.

Polaroid Originals uygulamasıyla bas-çek, manuel, çift pozlama, ışıklı boyama, otomatik zamanlayıcı ve uzaktan kumanda gibi farklı çekim modlarını kullanarak yaratıcı çekimler yapabilirsiniz.

Zamanlayıcı modu size 12 saniyede fotoğraf çekme imkanı sunar. Uygulamada yer alan modları kullanarak bu süreyi 1 saniyeye kadar düşürebilir, böylece selfie ve grup fotoğraflarını daha kolay çekebilirsiniz.

Polaroid OneStep + fotoğraf makinası size daha net portre ve manzara fotoğrafları sunmak için iki dahili lensle donatılmıştır.

OneStep + fotoğraf makinası güçlü bir flaşa sahiptir. Bu flaş düşük ışık koşullarında fotoğraf çekebilmenizi sağlar.

Polaroid OneStep + fotoğraf makinası i-Type film ve 600 film ile uyumludur. Ayrıca fotoğraf makinasının dahili 1100mAh lityum-iyon pili 60 güne kadar kullanım sağlar. (Kullanım koşullarına göre değişkenlik gösterebilir.)

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Polaroid OneStep+ Beyaz Fotoğraf Makinesi

Polaroid Color i-Type Uyumlu 8'li Film

USB şarj kablosu

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.