Sony WF-1000XM3 Siyah ANC Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

WF1000XM3B.CE7
Yorum (0) | Yorum Yap

1.689,00 TL 1.319,00 TL
%22İndirimli
12 X 123,50 taksit seçenekleri ile


 

Sony WF-1000XM3 Siyah ANC Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

 

Sony WF-1000XM3 Kulaklık, HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1e teknolojisine sahiptir. bu teknoloji true wireless kulaklıklar için şimdiye kadar görülmüş en gelişmiş teknolojidir ve sese çok daha fazla odaklanmanızı sağlar.

Kulaklığın özel mikrofon sistemi, çevredeki sesleri daha fazla yakalayarak daha fazla gürültüyü engeller.

6 mm sürücü boyutuna sahip olan kulaklık her durumda güçlü ve net ses sunar. Dijital Ses Geliştirme Motoru HX (DSEE HX), sıkıştırılmış dijital müzik dosyalarının kalitesini yükseltir ve bu sayede ses kaynağının biçimi ne olursa olsun çok daha yüksek çözünürlüklü ses akışı sağlar.

WF-1000XM3’teki gelişmiş kablosuz bağlantı sayesinde TV programı, video ya da film izlerken ekranda gördüğünüz görüntü ile duyduğunuz ses tam senkronize ilerler. Özel Bluetooth Çipi sayesinde ise sesi hem sağ hem de sol kulaklığa aynı anda gönderir.

Kulaklığın üç boyutlu kavisli tasarımı sayesinde kulaklığınız kulağınıza tam uyum sağlar ve siz hareket ederken kulaklığınız kulağınızda sabit kalır. Paketin içinde yer alan kancalar ile de daha rahat kullanım sağlayabilirsiniz.

Sony WF-1000XM3 kulaklık dayanıklı pil gücü sayesinde 6 saate kadar kullanım sağlar. Ayrıca kulaklığınız için powerbank görevi de gören saklama kutusu ile şarj süresi 24 saate kadar çıkarılabilir. Ayrıca şarjınız bittiğinde sadece 10 dakikalık şarj ile 90 dakikaya kadar çalma süresi elde edebilirsiniz. (Kullanım süresi ses seviyesi, müzik türü vs. gibi şartlara göre de değişkenlik gösterebilir.)

Hızlı Dikkat özelliği tek bir dokunuşla telefon çağrılarınızı yanıtlamanızı sağlar. Parmağınızı kulaklığın üzerine koyarak sesi kısabilir ve ortam seslerine izin verebilirsiniz. Ayrıca telefonunuzun akıllı asistanına da kulaklığınız ile kolayca erişebilirsiniz.

Uyarlanabilir Ses Kontrolü, ne yaptığınızı (yürüyüş, koşu, seyahat vs.) otomatik olarak algılar ve ona göre sesi ayarlar. Ayrıca Sony | Kulaklık Bağlantısı uygulaması ile de kendi kişisel tercihlerinizi özelleştirebilirsiniz. Uygulamayı kullanarak kontrol tuşlarını kendinize göre kişiselleştirebilmeniz de mümkündür.

 

Teknik Özellikler

 

Sürücü boyutu: 6 mm

Frekans aralığı: 20 Hz - 20.000 Hz

Bluetooth sürümü: 5.0

Bluetooth çekim mesafesi: 10 metre

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.