Sony WFSP800NB.CE7 Siyah Bluetooth Kulakiçi Kulaklık

WFSP800NB.CE7
Yorum (0) | Yorum Yap 

Sony WFSP800NB.CE7 Siyah Bluetooth Kulakiçi Kulaklık

 

Sony WF-SP800N, gerçek kablosuz bir spor kulaklığıdır. Sony EXTRA BASS serisinde yer alan bu kulaklık, her zaman derin ve vurucu bas sesler sunar.

WF-SP800N kulaklık dayanıklı pil gücü sayesinde 9 saate kadar kullanım sağlar. Ayrıca kulaklığınız için powerbank görevi de gören saklama kutusu ile şarj süresi 26 saate kadar çıkarılabilir.( Gürültü engelleme açıkken 18 saate, gürültü engelleme kapalıyken ise 26 saate kadar kullanım sağlar. Kullanım süresi ses seviyesi, müzik türü vs. gibi şartlara göre de değişkenlik gösterebilir.)

IP55 sertifikalı suya ve tere dayanıklı gövdesi ve gürültü geçirmez özelliği de kulaklığınızı hayatınızın her anında kullanmanızı sağlar.

Kulaklığın üç boyutlu kavisli tasarımı sayesinde kulaklığınız kulağınıza tam uyum sağlar ve siz hareket ederken kulaklığınız kulağınızda sabit kalır. Paketin içinde yer alan kancalar ile de daha rahat kullanım sağlayabilirsiniz.

Düşük ses gecikmesi sayesinde müziği kusursuz ileten bu kulaklık özel Bluetooth Çipi sayesinde sesi hem sağ hem de sol kulaklığa aynı anda gönderir.

Dijital Gürültü Engelleme özelliği sayesinde dış sesleri tamamen engelleyebilir ve Ortam Sesi Modu’nu açarak çevrenizdeki sesleri duyabilirsiniz. Ortam sesi modu açıkken hem müzik dinlemeye devam edebilir hem de çevrenizde sesleri duyabilirsiniz.

Uyarlanabilir Ses Kontrolü, ne yaptığınızı (yürüyüş, koşu, seyahat vs.) otomatik olarak algılar ve ona göre sesi ayarlar. Ayrıca Sony | Kulaklık Bağlantısı uygulaması ile de kendi kişisel tercihlerinizi özelleştirebilirsiniz.

Sağ ya da sol kulaklığı tek olarak kullanabilir bu şekilde müzik dinleyebilir, telefon görüşmesi yapabilir ve tekli olarak kulaklığınızı şarj edebilirsiniz.

Hızlı Dikkat özelliği tek bir dokunuşla telefon çağrılarınızı yanıtlamanızı sağlar. Parmağınızı kulaklığın üzerine koyarak sesi kısabilir ve ortam seslerine izin verebilirsiniz. Ayrıca telefonunuzun akıllı asistanına da kulaklığınız ile kolayca erişebilirsiniz.

WF-SP800N Kulaklık, Google’ın yeni Fast Pair özelliğini destekler. Bu özellik ile kulaklığınızı en son nerede bıraktığınızı görebilir ve hızlıca kulaklığınızı bulabilirsiniz.

 

Teknik Özellikler

 

Sürücü boyutu: 6 mm

Frekans aralığı: 20 Hz - 20.000 Hz

Bluetooth sürümü: 5.0

Bluetooth çekim mesafesi: 10 metre

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.