Sony WH1000XM4B Siyah ANC Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

WH1000XM4B.CE7
Yorum (0) | Yorum Yap 

Sony WH1000XM4S.CE7 Siyah ANC Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

 

Sony WH1000XM4S.CE7 Siyah ANC Bluetooth Kulaklık benzer ANC kulaklık modellerine göre çok daha yüksek ve orta frekanslı sesi engeller. Bu özelliği ile Sony WH1000XM4S.CE7 en iyi gürültü engelleme performansı sunan kulaklıkların başında gelir.

Diğer bluetooth kulaklıklara göre 3 kat daha hızlı ses iletimi sağlayan bu kulaklık akıllı dinleme teknolojisine sahiptir. Akıllı dinleme teknolojisi ile sadece konuşarak sesi ve müziği kontrol edebilirsiniz. Sony WH1000XM4S.CE7 kulaklık aynı zamanda yakınlık sensörü ile kulaklığın kulağınızda olup olmadığınızı, hızlandırma sensörü ile de çalma hızını kendi zevkinize göre çalmanızı sağlar.

Uyarlanabilir ses kontrolü özelliği, sesi o an yaptığınız işe ve bulunduğunuz ortama göre otomatik olarak uyarlar. Böylece her durumda en ideal dinleme deneyimini yaşarsınız.

Sony WH1000XM4S.CE7 ANC Bluetooth Kulaklık, favori mekanlarınızı öğrenir. Böylece iş yeri, spor salonu gibi sıklıkla ziyaret ettiğiniz yerleri hafızasına kaydederek sesi buna göre ayarlar.

Çevrenizde olan biteni duymanız için kulaklığın üzerine elinizi koymanız, sesi hızlı şekilde kısmak için yeterlidir.

Kulaklığın, süper yumuşak üretan malzemeden üretilen köpük kulaklık yastıkları basıncı kulağınıza eşit dağıtır ve kulaklığın kulağınıza tam oturmasını sağlar. Sony WH1000XM4S.CE7 ANC Bluetooth Kulaklık’ın hafif tasarımı da her durumda konforlu kullanım sunar.

30 saate varan kullanım imkanı sağlayan güçlü pil gücü ile kulaklığınızı saatler boyunca kullanabilirsiniz. Ayrıca şarjınız bittiğinde kulaklığınızın hızlı şarj özelliği sayesinde pilinizi sadece 10 dakikada 5 saat daha kullanmak için şarj edebilirsiniz. Paketin içinde yer alan kulaklık kablosu ile şarjınızın olmadığı durumlarda kulaklığınızı kablolu olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sony WH1000XM4S.CE7 ANC Bluetooth Kulaklık ile akıllı telefonunuzun sesli asistanına bağlanarak bildirimlerinizi dinleyebilir, hatırlatmaları ayarlayabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

 

Teknik Özellikler

 

Sürücü boyutu: 40 mm

Frekans aralığı: 4 Hz-40.000 Hz (kablolu) 20 Hz - 20.000 Hz (Bluetooth ile kullanımda)

Bluetooth Versiyonu: 5.0

Hassasiyet: 105 dB

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.