Thule Notus 20L Notebook Sırt Çantası 14" Majolica Blue

CA.TCAM6115MB
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git


  Tükendi!  

 

Thule Notus 20L Notebook Sırt Çantası 14" Majolica Blue

 

Thule Notus 20L Notebook Sırt Çantası 14" Majolica Blue, 14" PC veya 16" MacBook'a kadar tüm dizüstü bilgisayarları taşıyabileceğiniz bir çantadır. Bilgisayar koymak için tasarlanan bu bölme, özel dolgu malzemesi ile desteklenmiştir. 

Thule Notus Sırt Çantası, bluesign® kriterlerine uygun %100 geri dönüştürülmüş 600D Polyester ve 400D naylon kumaş ve aksesuarlar kullanılarak üretilmiştir. Bluesign® kriterleri ile üretilen tüm ürünler, tüketici güvenliği sağlamasının yanı sıra çevre ve kaynak verimliliğini, ve sürdürülebilir bir yaşam döngüsünü kapsar.

Büyük ana bölmede, kitap, defter, klasör ve günlük eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Ön cepte bulunan anahtarlarınızı takabileceğiniz  bir klips bulunur. Ayrıca bu cepte powerbank, not defteri gibi diğer küçük aksesuarlarınızı da taşıyabilirsiniz. 

File iç cebe ise kalem gibi kolayca bulmak istediğiniz eşyalarınızı koyabilirsiniz.

Atıştırmalıklarınız için ya da hızlıca ulaşmak isteyeceğiniz kartlarınız için de kaydırılabilir yan cebi kullanabilirsiniz. 

Dayanıklı kumaş, dolgulu taban yüzeyi ve YKK fermuarları ile Thule Notus Sırt Çantası’nı uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Yan cepler su şişesi, termos, güç kablosu gibi aksesuarların kolayca saklanmasını sağlar.

İç yüzeyde kullanılan geometrik desenli sarı renk astar kumaşı, fermuarın 3 renkli kordonu, omuz askısında, kumaşta ve tutma sapında kullanılan kabartmalı desen çantaya özel bir şıklık katar.