Trust GXT 711 Dominus Oyuncu Masası

 

Trust dominus oyuncu masası, ideal konfor ve oyun performansı sağlayan sağlam ve son derece dayanıklı bir oyuncu masasıdır.

Trust GXT 711 oyuncu masası, gelişmiş PU üst kaplamasına sahiptir. Özel kaplamalı yüzey farenin mükemmel şekilde çalışmasını sağlar ve böylece en küçük hareketiniz bile size oyunda muhteşem başarılar kazandırabilir.

Oyun esnasında kolunuzun ve bileğinizin rahat pozsiyonda durması için ergonomik tasarıma ve açılı ön kenara sahiptir.

Trust oyuncu masası, 116 santimlik yüzeye sahiptir. Böylece masanın üzerinde aynı anda 2 monitörü birden kullanabilirsiniz. Opsiyonel kulaklık ve fincan tutacağı da özellikle oyun esnasında işini kolaylaştıran önemli detaylardandır.

Yine Trust gaming masası üzerinde yer alan kablo yönetim sistemi de kablolarınızı saklar, toplar ve sizi kablo karmaşasından kurtarır.

Çelik çerçeve, yüksek kaliteli 18 mm MDF masa üstü ve yükseklik ayarlı ayaklar ve çelik çerçeve sayesinde Trust gamer masa uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir üründür.

Trust oyun masasının kurulumu oldukça basittir. Böylece masa elinize ulaştıktan kısa bir süre sonra oyun oynamaya devam edebilirsiniz.

Oyun masasının kutusunun için kırmızı ve kamuflaj desenli iki farklı sticker yer alır. Bu sitckerları kullanarak oyun masanınızı dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

 

Genel Özellikler

 

Maks. ağırlık: 65 kg

Ana ürünün yüksekliği: 750 mm

Ana ürün genişliği: 1160 mm

Ana ürünün derinliği: 760 mm

Toplam ağırlık: 19000 gr

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 1 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı saklayınız.