Ultimate Ears Boom 3 Kırmızı Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

984-001364
Yorum (0) | Yorum Yap


1 saat 1 dakika İçinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!

 

Ultimate Ears Boom 3 Kırmızı Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

 

Net Ses ve Derin Baslar

Ultimate Ears Boom 3 Bluetooth Hoparlör, boyutuna göre üstün ses performansı sağlayan bir hoparlördür. Hoparlörün üstün ses işleme özelliği, her ses seviyesinde net ve dengeli ses üretir. 

Boom 3, zengin ve derin bas sesler sunabilen bir hoparlördür ve silindir biçimindeki tasarımı sesi bulunduğunuz ortama 360° eşit dağıtır.

 

Darbelere Karşı Ekstra Dayanıklı

Boom 3 hoparlörün zarar görmesi neredeyse imkansızdır. Düşme, çarpma, yuvarlanma gibi oldukça zorlu 25’ten fazla testten başarıyla geçen bu hoparlör outdoor kullanımlar için de son derece uygundur.

 

Sihirli Bir Düğme ile Müziği Hoparlörünüzden Yönetin

Boom 3 Bluetooth Hoparlör’ün üzerindeki dahili düğme ile şarkıları doğrudan çalabilir,

değiştirebilir ya da durdurup yeniden oynatabilirsiniz. Hem android* hem de iOS telefonunuz ile Spotify, Amazon Music Unlimited, Amazon Prime Music, Apple Music ve Deezer Premium üzerinden de doğrudan müzik çalabilirsiniz.

 

Su Geçirmeyen ve Yüzen Tasarım

Ultimate Ears Boom 3, tamamen su ve toz geçirmez özelliğe sahiptir. IP67 su ve toz geçirmezlik sertifikasına sahip olan bu hoparlör, tam 30 dakika boyunca suya daldırılabilir. Suyun dibine batmayan ve özel tasarımı sayesinde adeta sizinle birlikte suda yüzebilen Boom 3, suyun yüzeyine yeniden çıkartıldığında yüksek sesle ve etkileyici derin baslarla müzik çalmaya devam eder.

Ayrıca hoparlörün yangın ekipmanları, motorsiklet montları gibi tekstil alanlarında kullanılan  sert ve çift renk tonlu özel kumaş kaplaması da hoparlörün görüntüsüne apayrı bir şıklık katar.

 

Tek Bir Şarjla 15 Saate Kadar Müzik Dinleyin

Boom 3, bazı elektrikli araba modelleri ile aynı pil teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji sayesinde tam dolu bir şarjla 15 saate kadar müzik çalabilir. Ayrı olarak satın alabileceğiniz Power Up şarj istasyonuyla da şarjınız bitse bile hoparlörünüzü hem şarj edebilir hem de şarj ederken müzik dinlemeye devam edebilirsiniz. Hoparlörün 45 metreye kadar kullanım imkanı sunan çekim mesafesi sayesinde de diğer hoparlörlere göre ses kaynağından çok daha fazla uzaklaşabilirsiniz. (Bu mesafe benzer hoparlör modellerinin birçoğunda 30 metre ile sınırlıdır.)

 

Uygulama ile Kontrol Edin

Akıllı telefon ya da tabletinize indirebileceğiniz PartyUp Uygulaması ile hoparlörünüzü uzaktan kumanda edebilirsiniz. Uygulama üzerinde Boom 3’ü açıp kapatabilir, EQ ayarlarını özelleştirebilir, müzikli alarm kurabilirsiniz. 

Uygulama ile 150’den fazla hoparlörü birbiri ile eşleştirebilir ve en iyi ses deneyimini kendiniz oluşturabilirsiniz. (Boom 3, Boom 2, Megaboom 3 ve Hyperboom hoparlörleri eşleştirebilirsiniz.)

 

Teknik Özellikler

 

Maksimum Ses Seviyesi: 90dBC.

Frekans Aralığı: 90Hz - 20kHz.

Sürücüler: İki adet 2” sürücü ve iki adet 2” x 4” Pasif Radyatör

 

Boyutlar

 

Çap: 73 mm 

Yükseklik: 184 mm 

Ağırlık: 608 g 

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Ultimate Ears Boom 3 Kırmızı Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Micro USB Şarj Kablosu

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.