Xrocg Gaming Gator M-172 Beyaz-Siyah Oyuncu Masası

XCRG-W-M172
Yorum (0) | Yorum Yap

1.646,54 TL 1.299,00 TL
%21İndirimli
9 X 154,78 taksit seçenekleri ile

 Siparişiniz Pazartesi Kargoya Verilecektir!


Xrocg Gaming Gator M-172 Beyaz-Siyah Oyuncu Masası

Xrocg Gaming Gator M-172 Oyuncu Masası, kusursuz bir oyun deneyimi için ihtiyacınız olan masa seçenekleri ve aksesuarlarından oluşan Xrocg Gaming Gator Ailesi’nin orta boy olarak tabir edilen oyuncu masasıdır.

Oyuncuların ihtiyaçları ve deneyimleri doğrultusunda tasarlanan Xrocg Gaming Gator M-172 Oyuncu Masası 172 cm genişliğe sahiptir. Bu genişlik, orta ölçekli mekânlar için tercih edilebilir bir genişliktir ve üç monitörü tek bir masa üzerinde kullanmanıza imkân sunar.

 

Tam İhtiyacınız Olan Optimum Ölçü, Kişiselleştirilebilir Modül Düzeni

Xrocg Gaming Gator Oyuncu Masası Ailesi, daha önce benzeri görülmemiş özel bir modüler yapı ile tasarlanmıştır. Bu modüler yapı, ayrı olarak satın alabileceğiniz ek parçalar ile Xrocg Gaming Gator M-172 Oyuncu Masası modelini kolayca genişletilebilmenizi sağlar. Köşe modülleri ile dilediğiniz boyutta ve düzende bir oyun masası oluşturabilir; farklı renk seçenekleri arasından tercih yapabilirsiniz.

 

Oyun Deneyiminizi Zenginleştirecek Aksesuarlar

Xrocg Gaming Gator M-172 Oyuncu Masası, bardak ve kulaklık tutucunun yanı sıra kabloları, adaptörleri düzenli ve gizli tutacak bir kanala sahiptir. Xrocg Gaming serisinin diğer masa aksesuarlarını ve Xrocg Led RGB ışık modülünü ayrıca satın alarak hem konforlu hem de keyifli bir oyun ortamı oluşturabilirsiniz.

 

Dakikalar İçinde Kolay Kurulum

Xrocg Gaming Gator M-172 Oyuncu Masası, koruyucu kutusu içinde ve yarı demonte şekilde size ulaştırılacaktır. Kurulum şemasında yer alan basit yönergeler sayesinde masanızı birkaç dakikada kolayca kurabilirsiniz.

 

Alüminyum Gövde İle Maksimum Dayanıklılık

Xrocg Gaming Gator M-172 Oyuncu Masası, hafif ve paslanmaz alüminyum gövdeye sahiptir. Bu dayanıklı malzemeler, masanızın uzun yıllar boyunca ilk günkü sağlam yapısını korumasını sağlar.

  

Xrocg Gaming Gator Oyuncu Masası Ailesi

Xrocg Gaming Gator Oyuncu Masası Ailesi, farklı boyutlarda modüller ve çeşitli oyuncu masası aksesuarları içerir. Ayrı olarak satın alabileceğiniz bu modüller ve aksesuarlar, masanızı ihtiyacınıza göre yeniden şekillendirilebilmesine imkan sunarak, oyun performansınızı her zaman maksimuma çıkarmayı hedefler.  

 

Xrocg Gaming Gator M-172 Oyuncu Masasına Eklenebilen Modüller:

Xrocg Gaming Gator SL-234 Köşe Modülü

Xrocg Gaming Gator R115 RGB LED Aydınlatma Sistemi