Xrocg Gaming Gator R-57 Oyuncu Masası Rgb Led Aydınlatma Sistemi

XCRG-R57
Yorum (0) | Yorum Yap 

Xrocg Gaming Gator R-57 Oyuncu Masası Rgb Led Aydınlatma Sistemi

 

Xrocg Gaming Gator R-57 Oyuncu Masası RGB LED Aydınlatma Sistemi, 57 cm uzunluğundadır ve Xrocg Gaming Gator oyuncu masalarının uzatma modülleri ile uyumlu bir aydınlatma sistemidir.

Milyonlarca renkten oluşan bu RGB aydınlatma sistemini kullanabilmek için uzaktan kumanda ve adaptöre ihtiyaç vardır. Uzatma modülü, yalnız başına kullanılabilen bir ekipman değildir. Bu nedenle modüle özel üretilen bu aydınlatma sistemi de yalnızca, hali hazırda elinizde bulunan ya da ayrı olarak satın almanız gereken Xrocg Gaming Gator Rgb Led Aydınlatma Sistemi’ne ek olarak kullanılabilir.

Kurulumu gerçekleştirdikten sonra aydınlatma sistemi uzaktan kumanda ile kontrol edebilir ve bu sayede ışığı, parlaklığı ve ışık renklerini kendi zevkinize göre özelleştirebilirsiniz.

Bu LED aydınlatma çubukları hem LED Aydınlatmalı hem de LED’siz oyun masaları ile uyumludur.

Xrocg Gaming Gator oyun masanız LED aydınlatmalı değil ise bu ışıklandırma sistemi ile masanızı LED’li bir oyun masasına kolayca dönüştürebilirsiniz. (Sadece uzatma modülü için geçerlidir.)

Oyun masanız LED aydınlatmalı bir masa ise de daha fazla ışıklandırma sağlamak için bu LED ışıkları kullanabilirsiniz.

LED şeritleri uzatma modülüne takabileceğiniz gibi kendi özel aydınlatma sisteminizi kurarak monitörün çevresine ve/veya istediğiniz bir alana ekstra aydınlatma sağlayabilirsiniz.

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda gönderilmektedir ve 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.