Xrocg Gaming Gator S-115 Yeşil-Siyah Oyuncu Masası

XCRG-G-S115
Yorum (0) | Yorum Yap 

Xrocg Gaming Gator S-115 Yeşil-Siyah Oyuncu Masası

 

Xrocg Gaming Gator S-115, kusursuz bir oyun deneyimi için ihtiyacınız olan masa seçenekleri ve aksesuarlarından oluşan Xrocg Gaming Gator Ailesi’nin ana modülüdür. Oyuncuların ihtiyaçları ve deneyimleri doğrultusunda tasarlanan Xrocg Gaming Gator S-115 Oyuncu Masası 115 cm uzunluğa, 70 cm genişliğe ve 74,16 cm yüksekliğe sahiptir.(Ayak kısmının uzunluğu 95,70 cm’dir.) Küçük mekânlar için tercih edilebilir olan bu ölçü, iki monitörü tek bir masa üzerinde kullanmanıza imkân sunar.

 

Tam İhtiyacınız Olan Optimum Ölçü, Kişiselleştirilebilir Modül Düzeni

Xrocg Gaming Gator Oyuncu Masası Ailesi, daha önce benzeri görülmemiş özel bir modüler yapı ile tasarlanmıştır. Bu modüler yapı, ayrı olarak satın alabileceğiniz ek parçalar ile Xrocg Gaming Gator S-115 modelini kolayca genişletilebilmenizi sağlar. Uzatma ve köşe modülleri ile dilediğiniz boyutta ve düzende bir oyun masası oluşturabilir; farklı renk seçenekleri arasından tercih yapabilirsiniz.

 

Oyun Deneyiminizi Zenginleştirecek Aksesuarlar

Xrocg Gaming Gator S-115 Oyuncu Masası, bardak ve kulaklık tutucunun yanı sıra kabloları, adaptörleri düzenli ve gizli tutacak bir kanala sahiptir. Xrocg Gaming serisinin diğer masa aksesuarlarını ve Xrocg Led RGB ışık modülünü ayrıca satın alarak hem konforlu hem de keyifli bir oyun ortamı oluşturabilirsiniz.

 

Dakikalar İçinde Kolay Kurulum

Xrocg Gaming Gator S-115 Oyuncu Masası, koruyucu kutusu içinde ve yarı demonte şekilde size ulaştırılacaktır. Kurulum şemasında yer alan basit yönergeler sayesinde masanızı birkaç dakikada kolayca kurabilirsiniz.

 

Çelik Gövde ile Maksimum Dayanıklılık

Xrocg Gaming Gator S-115 Oyuncu Masası, dayanıklı ve paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Bu dayanıklı malzemeler, masanızın uzun yıllar boyunca ilk günkü sağlam yapısını korumasını sağlar.

  

Xrocg Gaming Gator Oyuncu Masası Ailesi

Xrocg Gaming Gator Oyuncu Masası Ailesi, farklı boyutlarda modüller ve çeşitli oyuncu masası aksesuarları içerir. Ayrı olarak satın alabileceğiniz bu modüller ve aksesuarlar, masanızı ihtiyacınıza göre yeniden şekillendirebilmenize imkan sunarak, oyun performansınızı her zaman maksimuma çıkarmayı hedefler.  

 

Xrocg Gaming Gator S-115 Oyuncu Masasına Eklenebilen Modüller

 

Xrocg Gaming Gator SM-57 Uzatma Modülü

Xrocg Gaming Gator SL-234 Köşe Modülü

Xrocg Gaming Gator R115 RGB LED Aydınlatma Sistemi

 

Teslimat Süreci ve Garanti Kapsamı

 

Garanti süresi, ürünün teslim tarihinden itibaren 2 yıldır.

Ürünleri teslim alırken paketleri kontrol ediniz, hasarlı veya yırtık paketleri lütfen teslim almayınız veya ürün ile ilgili tutanak tutturunuz. Hasarlı paketi teslim aldığınızda olabilecek sıkıntılardan firmamız sorumlu değildir.

Satın alınan üründe, üretimle ilgili ortaya çıkabilecek arızalarda komple ürün iadesi yapılmaz, sorunlu parça yenisi ile değiştirilir.

Ürünün montajı tüketici tarafından yapıldığından, montajı hatalı ürünlerde parça ücreti ve nakliye bedeli alınarak adrese yollanır.

Ambalajı açılmış ve kurulmuş ürünler iade alınamaz.

Ürünün kullanım kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışında kalacaktır.