Beats Flex Alev Mavisi Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

BT.MYMG2EE.A
Yorum (0) | Yorum Yap



 

Beats Flex Alev Mavisi Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

 

Beats Flex Alev Mavisi Bluetooth Kulaklık, size her zaman zengin bas sesler sunan, çift odacıklı akustik tasarımına ve katmanlı sürücü teknolojisine sahip bir kulaklıktır.

Kulaklığın lazer kesimli mikro havalandırma sistemi, kulak basıncını azaltırken optimize edilmiş sürücü açısı seslerin daha temiz ve net duyulmasını sağlar.

Beats Flex Bluetooth Kulaklık, dayanıklı Nitinol yapılı Flex-Form kablosuna sahiptir. Bu özel tasarım kulaklığın kablosunun birbirine dolaşmasını engeller. Manyetik uçlar; kulaklığı kullanmadığınız zamanlarda ya da boynunuzda dururken sağ ve sol kulaklığı birleştirerek hem kablonun birbirine dolaşmasını engeller hem de kolay kullanım sunar.

Beats Flex Bluetooth Kulaklık dayanıklı pil ömrü sayesinde 12 saate kadar kullanılabilir. Beats Flex’in Fast Fuel özelliği de sadece 10 dakikalık şarj süresi ile size 1,5 saat daha kullanım sağlar. (Ses düzeyi, müzik içeriği vs. gibi durumlara göre değişkenlik gösterebilir.)

Beats Flex Class 1 Bluetooth teknolojisine sahiptir ve bu da daha geniş kablosuz erişim mesafesinde çok daha az kesinti anlamına gelir. Kulaklığın dahili mikrofonu daha net ses iletimi sunarken aynı zamanda rüzgar gürültüsünü azaltmaya yardımcı olur. Ayrıca kulaklığın üzerindeki kontrol tuşları aramaları ve müziği kolayca kontrol etmenize ve akıllı asistanınıza kolayca erişmenize imkan sunar.

Beats Flex Apple W1 çip içerir. Bu çip sayesinde kulaklığınız tüm Apple cihazlarıyla kolayca senkronize olur. Böylece Apple markalı cihazlarınızdan kulaklığınızın pil durumunu vs. öğrenebilir, ses paylaşımı özelliği ile çalan müziği başka bir Beats Kulaklık ya da Airpods ile paylaşabilirsiniz.

 

Kutunun İçinde Yer Alanlar

 

Beats Flex Alev Mavisi Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

USB-C şarj kablosu

Dört farklı boyutta silikon kulaklık uçları

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.