Beats Studio Buds Krem Gürültü Önleme Özellikli Gerçek Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

MQLJ3EE/A
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

7.499,00 TL 5.999,00 TL
%20İndirimli
12 X 624,90 taksit seçenekleri ile

 Siparişiniz Pazartesi Kargoya Verilecektir!

 

Beats Studio Buds Krem Gürültü Önleme Özellikli Gerçek Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

 

Beats Studio Buds Kulaklık, akustik bir platform aracılığıyla güçlü ve dengeli ses sunan, gürültü engelleme özelliği sayesinde de sadece müziğe odaklanmanızı sağlayan true wireless bir kulaklıktır.

Beats Studio Buds, stereo ayırma özelliği ile her durumda net sesler sağlar. Böylece dinlediğiniz her müzikte, stüdyoda kaydedilen sesin tüm duygularını etkileyici bir biçimde duyabilirsiniz.

İki farklı dinleme modu ile sesi istediğiniz gibi kontrol altına alabilirsiniz. Dışarıdan gelen gürültüleri aktif gürültü önleme (ANC) özelliğini etkinleştirerek engelleyebilir, çevrenizdeki sesleri duymak istediğinizde ise şeffaf moda kolayca geçiş yapabilirsiniz.

Beats Studio Buds TWS Kulaklık tek bir dokunuşla, Apple ve Android cihazlar ile kolaylıkla eşleşir. Kulaklığın hüzmeleme özellikli çift mikrofonu, yüksek kaliteli ses performansı sunar ve telefon görüşmelerinizin ses kalitesini arttırır.

Kulaklığınızla, sesli asistanınıza da kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca ellerinizi hiç kullanmadan ‘Hey Siri’ diyerek Siri’yi etkinleştirebilirsiniz.

Beats Studio Buds TWS Kulaklık, IPX4 suya ve tere dayanıklılık sertifikalı bir kulaklıktır. Bu da kulaklığınızı hem dış hem iç mekânlarda spor yaparken kullanabileceğiniz anlamına gelir. (Su sporları hariçtir.)

Paketin içinde, kulaklıkların kulağınızda stabil kalması ve konforlu bir kullanım sunması için S, M ve L olmak üzere 3 farklı boyutta kulaklık ucu yer alır.

Beats Studio Buds Bluetooth Kulaklık güçlü bataryası ile tam 8 saate kadar dinleme süresi sunar. Kulaklığınız için bir powerbank görevi gören saklama kutusu ile de kulaklığınızın kullanım süresini toplamda 24 saate kadar arttırabilirsiniz. Şarjınızın bittiği ve müziğe hızlıca geri dönmek istediğiniz zamanlarda da kulaklığın Fast Fuel şarj özelliği sayesinde 5 dakikalık şarj ile 1 saate kadar çalma süresi elde edebilirsiniz.

Kutuda yer alan USB-C şarj konektörü hem Apple hem de Android cihazlarında tek bir şarj çözümü sunar.

Class 1 Bluetooth teknolojisi ile donatılan bu kulaklık daha geniş erişim mesafesi sunarken daha az sinyal kesintisi ile her durumda, üstün kaliteli dinleme deneyimi sağlar.

 

Teknik Özellikler

Uzunluk: 7,2 cm (kutu)

Genişlik: 5,1 cm (kutu) 1,85 cm (uç)

Yükseklik: 2,55 cm (kutu) 1,5 cm (uç)

Ağırlık: 48 gr (kutu) 5 gr (uç) 58 gr (toplam)

 

Kutunun İçinde Neler Var?

Beats Studio Buds True Wireless Kulaklık

USB-C - USB-C şarj kablosu

S/M/L Kulaklık uçları (orta boy kulaklık ucu önceden takılmış olarak gelir)

Hızlı Başlangıç Kılavuzu

‘b’ logo çıkartması

Garanti kartı

 

Garanti Süresi

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.