Divoom Voombox Rock Siyah Bluetooth Hoparlör

840500103326

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap

799,00 TL 629,00 TL
%21İndirimli
12 X 58,24 taksit seçenekleri ile

 Siparişiniz Pazartesi Kargoya Verilecektir!

 

Divoom Voombox Rock Siyah Bluetooth Hoparlör

 

Divoom Voombox Rock Bluetooth Hoparlör ile nerde olursanız olun 360 ° çok yönlü surround sesin keyfini çıkarın!

İki tweeter, iki yüksek performanslı tam aralıklı sürücü ve iki pasif radyatör olmak üzere tam 6 hoparlöre sahip olan Divoom Voombox Rock’ın kusursuz net sesi, Divoom ses mühendisleri tarafından profesyonelce ayarlanmıştır ve her zaman daha derin bir bas ses sunar. Hoparlörler, Voombox Rock’ın her iki yönüne simetrik olarak dizilidir.

30W gücüyle Voombox-Rock, geniş bir odayı ya da büyükçe bir dış mekanı güçlü bir ile doldurabilir. Kolay taşınabilir olması ve taşıma kayışı sayesinde de her gittiğiniz yere götürebilirsiniz.

Bu profesyonellik ve tasarımların tümü, nerde olursanız olun sesi her yöne daha da fazla iletmenizi sağlar.

Divoom Voombox Rock Hoparlör, IPX5 su geçirmezlik sertifikasına sahiptir. Bu sayede hoparlörünüzü hem iç hem de dış mekanlarda sorunsuz biçimde kullanabilirsiniz. Ayrıca hoparlörün gövdesi ve ızgarası metal malzeme ve kauçuk ile kaplanarak ekstra dayanıklılık sağlanmıştır.

Daha fazla ses duymak isterseniz 2 adet Divoom Voombox Rock Hoparlör’ü True Wireless özelliğini kullanarak birbiri ile eşleştirebilirsiniz. Bu özelliği kullanmak için 2. bir Voombox Rock Hoparlör ayrı olarak satın alınmalıdır.

Hoparlörün üzerinde yer alan çok işlevli düğmeler ile müziği kolayca kontrol edebilirsiniz. Pil seviyesi vs. gibi bilgileri de LED gösterge aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.