Dji Mini 3 Pro ( RC Kumandalı )

/
DJI-MINI-3PRO
Yorum (0) | Yorum Yap


1 saat 1 dakika İçinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!

 

DJI MİNİ 3 PRO DRONE (RC KUMANDALI)

 

ÜSTÜN YETENEK KOMPAKT BİR GÖVDEDE TOPLANDI

 

DJI Mini 3 Pro, DJI Mini serisinin en yeni üyesidir. Avuç içine sığacak kadar mini boyutlu, üstün yetenekli bir drone olan DJI Mini 3 Pro’nun gücüne hayran kalacaksınız. 

249 gramdan daha hafif yapısı sayesinde İHA kaydı ve uçuş ehliyeti gerektirmeyen Mini 3 Pro, yükseltilmiş güvenlik önlemleriyle de serinin, en güvenli dronudur. (Uçuş talimatlarına uyulmalıdır.)

1/1.3 inç sensörü, 48 MP çekim kalitesi ve üst düzey özellikleri sayesinde Mini 3 Pro ile uçmanın keyfini doyasıya yaşayın.

 

 

 

 

 

 

PERFORMANSINA HAYRAN KALACAKSINIZ

 

Mini 3 Pro, yepyeni özelliklerle donatılmıştır. Daha büyük pervanesi, yatay ve dikey çekim için dönebilen kamerası, daha büyük pervaneler, aerodinamik eğimli gövdesi, 3 yönlü güçlü engel algılama sistemi ile kendi sınıfında benzersiz özellikler sergiler. 

Optimize edilmiş gimbalı, düşük açılı çekimler yapabilmesi gibi özellikler ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarır.

 

 

 

 

 

KATLAYIN VE HER YERE YANINIZDA GÖTÜRÜN

 

249 gramdan daha hafif ağırlığı sayesinde İHA kaydı zorunluluğu gerektirmez. Yasaklı bölgeler haricinde birçok ülkede ve bölgede sorunsuz şekilde kullanılabilir. Bu özellik, bir drone pilotunun en sevdiği özelliklerden biridir.

 

Katlanabilir ve kompakt tasarımı ile her gittiğiniz yerde kolayca yanınızda taşıyabileceğiniz DJI Mini 3 Pro ile nerede olursanız olun her zaman muhteşem görüntüler kaydetmeye hazırsınız.

 

 

 

 

 

UÇUŞ SÜRESİNİ UZATIN

 

Mini 3 Pro, kompakt gövdesine göre son derece güçlü bir bataryaya sahiptir. 34 dakikaya kadar uçuş süresi sunan bu batarya sayesinde bir uçuş süresinde, çevrenizi çok daha fazla görüntüleyebilirsiniz.* 

Akıllı uçuş bataryası, hava fotoğrafçılığı için ihtiyacınızı karşılayacak güçtedir. 

Daha fazla uçuş süresine sahip olmak isterseniz de akıllı uçuş bataryası plus ile süreyi 47 dakikaya çıkarabilirsiniz.** (Bu batarya ayrı olarak satılır. Kutuya dahil değildir.)

 

 

 

 

IŞIĞIN YETERSİZ OLDUĞU ANLARDA BİLE KUSURSUZ ÇEKİMLER YAPIN

 

DJI Mini 3 Pro, aydınlatma koşullarının yetersiz olduğu ortam ve anlarda bile olağanüstü videolar çekebilir. 

1/1.3 inç CMOS sensör, çift yerel ISO, 2,4 μm piksel, 48 MP çekim kalitesi ve f/1,7 diyafram açıklığı, hava fotoğrafçılığını standartların üzerine taşır. Bu iyileştirmeler ile daha fazla ışıkla düşük ışık şartlarında bile görüntüler gerçeğe son derece yakın çıkar.

 

 

 

GÖRÜNTÜ KALİTESİNİ MAKSİMUMA ÇIKARIN

 

Görüntü kalitesini en üst seviyeye çıkarmak isterseniz,  4K HDR video ve 48MP RAW seçeneklerini tercih edebilirsiniz. 

 

Görüntüyü yakınlaştırırken bile netlik bozulmaz. 1080p/120fps ağır çekim video seçeneği ile de kendi hikayenizi yavaş çekimle kaydedebilirsiniz.Çekim esnasında büyüyebilen sensör de ışığın az olduğu anlarda yapılan çekimlerin kalitesini artırmaya büyük oranda fayda sağlar.

 

HDR yani Yüksek Dinamik Aralık özelliği, karanlık alanların daha karanlık, parlak alanların ise daha parlak görünmesini sağlayarak dengeli bir renk kontrastı oluşturur. Bu sayede, çektiğiniz görüntüde çok daha ayrıntıyı net şekilde görebilirsiniz.

 

 

 

 

2 RENK MODUNDAN BİRİNİ SEÇİN

 

DJI Mini 3 Pro, Normal ve D-Cinelike renk modu seçeneklerine sahiptir. D-Cinelike renk modu, daha zengin renk seçenekleri sunarken görüntüyü video programları ile daha başarılı şekilde düzenlemenize imkan tanır.

Anın tadını çıkarmak, akşam üstü ya da gün doğarken daha net görüntüler çekebilmek için D-Cinelike renk modu muhteşem bir seçenektir.

 

 

 

 

ÜÇ YÖNLÜ ENGEL ALGILAMA SAYESİNDE DAHA GÜVENLİ UÇUN

 

DJI Mini 3 Pro, mini serisinin bugüne kadar üretilen en güvenilir dronudur. İleri, geri ve aşağı olmak üzere 3 yönlü engel algılama sensörü ile uçuşlarınızı çok daha güvenli şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

 

APAS 4.0 İLE KARMAŞIK ORTAMLARDA BİLE KOLAYCA UÇUN

 

APAS 4.0, Gelişmiş Pilot Yardım Sistemleri anlamına gelir. Bu özel sistem, mini 3 Pro’nun uçuş esnasında karşısına çıkan nesneleri anlık olarak algılamasını sağlar. Bu sayede, mini 3 Pro, son derece karmaşık ortamlarda bile engellerden kolaylıkla kaçabilir.

 

 

 

DJI RC KUMANDA İLE ANI CANLI TAKİP EDİN

 

DJI RC Kumanda, yeni nesil bir kumandadır. Kumandanın yerleşik ekranı sayesinde dronunuzun çektiği görüntüyü, telefonunuza ihtiyaç duymadan anlık olarak izleyip kaydedebilirsiniz. 

Kumandanın iyileştirilmiş 4 antenli tasarımı, serinin diğer dronlarına göre daha geniş bant genişliği sağlamakla birlikte menzilin de artmasını sağlar.

Dokunmatik özelliğe sahip olan bu ekran, android arabirimi sayesinde son derece fonksiyonel ve kolay şekilde kullanılabilir. 

Hafif yapısı ile yanınızda kolay taşıyabileceğiniz bu akıllı kumanda,  DJI Mini 3 Pro için özel üretilmiştir. Kumandanın önceden yüklenmiş  DJI Fly uygulaması sayesinde siz sadece uçmaya odaklanabilirsiniz.

 

 

 

GÖRÜNTÜYÜ KİLOMETRELERCE UZAKTAN KUSURSUZCA AKTARIN

 

DJI Mini 3 Pro, DJI video iletim sisteminin amiral gemisi DJI O3 görüntü aktarım sistemine sahiptir. DJI O3 12 km’ye mesafeye kadar 1080p/30fps canlı video aktarımını kusursuz şekilde gerçekleştirebilir. 

DJI O3’un bir başka özelliği de özellikle bir şehrin üzerinde uçuş yaparken karşınıza çıkabilecek parazit dalgalarını önleyerek, veri iletimini iyileştirmesi ve böylece ekstra güvenlik sağlamasıdır.

Ayrıca, DJI RC kumanda, 120 ms’lik ultra düşük gecikme süresinde sağlanan 18 Mbps’lik maksimum video bit hızı sunar. Bu hız, DJI RC-N1 Uzaktan Kumanda için de aynıdır. (DJI RC-N1 Uzaktan Kumanda kutuya dahil değildir.)

 

 

 

 

 

ACEMİ OLSANIZ BİLE BİR PİLOT EDASI İLE UÇUN 

 

Eğer bir  DJI Mini 3 Pro Drone sahibiyseniz, tecrübeli bir pilot olmanız şart değil! 3 ayrı uçuş modu ile daha ilk günden rahat bir uçuş gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

 

S modu, hibrit bir uçuş modudur ve Mini 3 Pro çekimlerinin dinamik görünümünü sorunsuz şekilde kolayca elde etmenizi sağlar. Bu mod, manuel olarak uçma özgürlüğünü önceki DJI droneların basitleştirilmiş kontrolleriyle birleştirir. (Bu modda, 3 yönlü algılama sistemi devre dışı kalır.)

 

N modu, yeni kullanıcılar için idealdir. N modu, engel algılama gibi DJI güvenlik özelliklerinin yanı sıra geleneksel drone uçuş kontrolleriyle de sürükleyici bir uçuş deneyimi sağlar.

 

M modu, sınırsız kontrol ve eksiksiz uçuş deneyimi için kullanılabilir. Bu modda özel parametreleri kişiselleştirebilir, farklı uçuş ve görüntüler yakalamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

 

 

 

 

PANORAMA MODU İLE GENİŞ AÇILI VİDEOLAR ÇEKİN

 

Çektiğiniz manzaranın uçsuz bucaksız görüntüsünü kaydetmek isterseniz Panorama modunu kullanın. 

Geniş açılı, 180° geniş açılı çekimler yapmanıza olanak sağlayan bu mod, dikey

ve yatay manzara çekimleri için harika bir seçenektir.

 

 

DİKEY KADRAJDA ÇEKİMLER YAPIN

 

Mini 3 Pro’nun kamera gimbalı tek bir dokunuşla, 90° dönebilir. Bu yeni özellik sayesinde hem 16:9 oranında yatay hem de 9:16 ve 3:4 oranında dikey görüntüler kaydedebilirsiniz.

 

Dikey çekim özelliği görüntü kalitesinden taviz vermeden, çekimi çok daha keyifli hale getirir.

Bu modda çekim yaparak, YouTube Shorts, Instagram Reels ve TikTok gibi platformlar için kusursuz içerikler hazırlayabilirsiniz.

 

 

 

 

FOCUSTRACK İLE NESNEYİ HEP KADRAJDA TUTUN

 

FocusTrack özelliğini kullanarak asıl odak nesnenizi, her zaman kadrajınızda tutun. Mini 3 Pro, ActiveTrack 4.0, Spotlight 2.0 ve Point of Interest 3.0 özelliklerini de içerir. Böylece karmaşık alanlarda bile nesneyi takip edebilirsiniz.

 

 

 

 

HER UÇUŞU GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE BİTİRİN

 

Mavic 3 Pro’nun güncelleştirilmiş ve gelişmiş RTH sistemi (Akıllı eve dönüş sistemi) sinyal kaybı gibi bir sorunla karşılaştığında ya da kullanıcı tarafından etkinleştirildiğinde en uygun rotayı otomatik olarak belirler ve hızlı bir şekilde kalkış noktasına iner.

 

 

 

 

 

MASTERSHOTS İLE SİNEMATİK VİDEOLAR ÇEKİN

 

QuickShots'ın bir sonraki versiyonu olan MasterShots, kullanıcılara herhangi bir yerde tek bir dokunuşla en iyi çekimleri sağlayan gelişmiş bir akıllı özelliktir. 

 

Siz sadece çekmek istediğiniz konuyu seçin ve gerisini Mini 3 Pro’ya bırakın! Dronunuzu Mastershots moduna aldığınızda otomatik farklı manevra gerçekleştirir ve seçili nesneyi kadrajda tutarak kısa bir sinematik video oluşturur.

 

 

 

 

 

ZAMANIN YENİ TANIMI: HYPERLAPSE

 

Mavic Mini 3 Pro Drone, Hyperlapse modunu destekler. Çarpıcı bir hyperlapse veya timelapse video oluşturarak sadece birkaç dokunuşla zamanı hızlandırın. Hareket eden trafiği veya yuvarlanan bulutları yakalayın ve videolarınıza biraz drama katın.

 

 

 

 

 

DETAYLARI RAHATSIZ ETMEDEN UZAKTAN ÇEKİN

 

4x dijital zoom ile öznenize yaklaşın. Bu özellik, sahneleri rahatsız etmeden yakalamanıza ve çekimleri uzaktan izlemenize olanak tanır.

 


 

 

 

KUTUNUN İÇİNDE NELER VAR?

 

Dji Mini 3 Pro Drone

RC Kumanda

Akıllı uçuş bataryası

Yedek pervane x 4

Yedek vida x 6

Gimbal koruyucu kapak

Şarj kablosu

 

 

 

 

 

GARANTİ SÜRESİ

 

Ürün orijinal kutusunda olup DJI Türkiye tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.

 

 

Notlar

 

*Pil kullanım süresi hava şartları, rüzgar vs. gibi durumlara göre değişkenlik gösterebilir.

** Akıllı Uçuş Bataryası Plus’ın ağırlığı drone ağırlığını da etkiler. Akıllı Uçuş Bataryası Plus kullanmayı tercih ederseniz, drone ağırlığı, bu batarya ile yaklaşık 290 gr. civarında olacaktır.

***UHS-I Hız Sınıfı 3 veya üzeri gereklidir.