Instax Share SP-3 Beyaz Instax Yazıcı

FOTSI00073
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

3.499,00 TL
%5İndirimli
12 X 327,62 taksit seçenekleri ile

Instax Marka Ürünlerde Sepette %5 Ekstra İndirim Kampanyası
 Siparişiniz Pazartesi Kargoya Verilecektir!

 

Fujifilm Share SP-3 Beyaz instax Yazıcı

 

Cep telefonundan, bilgisayarında ya da sosyal medya hesaplarından istediğin her fotoğrafı 13 saniyede basabilir ve dijital bir anını sonsuza kadar bir kağıtla ölümsüzleştirebilirsin.

Share SP-3 Beyaz instax Yazıcı çektiğin her fotoğrafı sadece 13 saniyede basabiliyor. Üstelik bir Fujifilm dijital kamera sahibi ise Fujifilm instax yazıcı ile doğrudan bağlantı kurabilirsin. Yani bir fotoğrafçıya gitmeye gerek duymadan tüm baskı sürecini evinde kolayca halledebilirsin.

Share SP-3 Beyaz instax Yazıcı, instax Kare Square film ile çalışır. İnstax yazıcıya film takma işlemi tıpkı instax fotoğraf makinesine film takma kadar basittir. Film takma hakkında detaylı bilgiyi sayfanın biraz daha altına doğru indikçe bulabilirsin.

Fotoğraflarını kare formatta yazdırmayı seviyorsan instax Kare Square film kullanarak fotoğraflar yazdırabilir, fotoğraf çerçevelerinin boşluklarına renkli kalemlerle eğlenceli notlar yazabilirsin.

App Store ya da Google Play Store’dan ücretsiz indirebileceğin instax SHARE uygulamasına Wi-Fi ya da mobil ağ bağlantın bağlanabilirsin. Tek bir parmak hareketiyle yeni lazer pozlama sisteminin üstün teknolojisi 13 saniyede hızlı fotoğraf baskıları alabilmeni sağlayacak. Fotoğraf baskısı alırken yazıcının gürültüsü öyle düşüktür ki sen o saniyelerde sadece fotoğraf çıkartma zevkini yaşayabilirsin.

Aplikasyon üzerinden fotoğrafını dilediğin gibi şekillendirebilir, siyah-beyaz, sepya filtreleri ya da diğer yaratıcı filtreleri fotoğraflarına uygulayabilirsin.

Fotoğrafını dilediğin şablona uyarlayabilir, baskı almadan önce uygulama üzerinden şablon notlarını silip kişisel notlar yazabilirsin. Ayrıca mevsimlere, özel günlere hazırlanmış birbirinden farklı şablonları kullanarak da fotoğraflarını daha özel hale getirebilirsin.

Sosyal medya hesaplarındaki fotoğraflarını özel olarak basabilmen için de bir şablonu bulunan Fujifilm instax kare yazıcı fotoğraf bilgilerini, beğeni sayılarını da gösteriyor. Dijitali kâğıda basmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.

Yüksek çözünürlüklü ve mükemmel görüntü kalitesine sahip fotoğraflar elde edebilmen için İnstax printer 800 x 800 nokta ve 318 dpi baskı pikseline sahip. Bu ayrıntılı derecelendirme özelliği, fotoğrafını çektiğin karakterlerin, portrelerin yüz ifadelerini net bir şekilde göstermek için tasarlandı. Telefondan fotoğraf baskı makinesi ile aynı zamanda nesneler, manzara çekimleri vs. için de göz alıcı fotoğraf baskısı alabileceksin.

Bir akıllı telefon kadar büyüklüğe sahip olan bu muhteşem fotoğraf baskı makinesi küçük ya da büyük tüm detayları en yüksek kalitede yazabilecek güce sahip.

Instax SP-3 kare yazıcı şarj edilebilir bir bataryaya sahiptir ve kutunun içinde yer alan kabloyu kullanarak kolayca şarj edebilirsin.

Instax sistemi, ışığı pigmentlere iletir ve yazıcının içinde kimyasal reaksiyonlar üreterek renk gelişimini sağlar. Yani, saniyeler içinde yapılan bu işlem için diğer fotoğraf baskısı yapan yazıcılar gibi kartuş kullanılmaz. Bu da hem yazıcını uzunca yıllar boyunca kullanman hem de ekonomi yapmanı sağlayan harika bir fırsat anlamına gelir. Gümüş halojenik özelliği de fotoğraf baskılarında muhteşem görüntüler basman için cilt düzenlemesi yaparak daha net fotoğraflar elde edebilmen için geliştirilmiştir.

Bir görüntüyü ikiye bölme özelliğini kullanarak geniş açı fotoğraflarını iki poz halinde yazdırabilir, iki fotoğrafı yan yana koyarak tek bir fotoğrafmış gibi bir görüntü oluşturabilirsin. Tıpkı puzzle mantığı gibi… Kolaj özelliğini kullanarak da 4 farklı fotoğrafları tek bir karede birleştirebilirsin. 2 ya da 3 fotoğrafı da birleştirebilirsin. Bu özelliklerden hangisini kullanacağın tamamen senin zevkine kalmış…

‘Gerçek Zamanlı Şablon’ seçeneğini kullanarak yazdırmak istediğin fotoğrafa, tarih, yer, hava durumu, sıcaklık ve nem bilgilerini ekleyerek harika bir çerçeve oluşturabilirsin. Dijital esintiler, sence de fotoğrafına çok yakışmaz mı?

Fotoğraflarının parlaklığını, renklerini, özel filtreler ile renk filtreleri uygulayarak değiştirebilirsin. Bunun için İnstax mühendisleri şaşırtıcı görüntü işleme teknolojisini geliştirdi… Bu özellik fotoğraf baskı dünyasında çok az bulanan bir özellik!

 

Garanti Süresi

 

Share SP-3 Beyaz instax Yazıcı, 2 yıl Fujifilm Türkiye garantisi kapsamındadır.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.Benzer Ürünler