GoPro Hero Max 360 4K Aksiyon Kamera

5GPR/CHDHZ-201

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap 

GoPro Hero Max 360 Aksiyon Kamera

 

GoPro Max 360 aksiyon kamerası ile kameranızı hiç hareket ettirmeye gerek kalmadan, sadece tek bir tuşla, kusursuz panoramik videolar ve fotoğraflar çekin! GoPro 360, çift taraflı konumlandırılmış iki adet balıkgözü objektife sahiptir. Bu sayede 360 derecelik dairesel görüntüler kaydeder ve siz kaydettiğiniz bir görüntüyü tüm açıları ile izleyebilirsiniz.

Ayrıca klasik GoPro Hero çekimleri yapmak istediğinizde de yine tek bir tuşla dijital lenslerden istediğiniz birini kullanabilirsiniz.

GoPro MAX, 360 ° 4992 x 2496 çözünürlüklü video kaydı ve 5760 x 2880 fotoğraf çekimi yapabilen bir aksiyon kamerasıdır.

Time Warp, Power Pano gibi çoklu modları destekleyen GoPro Max, çok küçük dosyaları kaydeden HEVC video formatını destekler. Yani görüntü kalitesini koruyarak dosyalarınızı küçültür ve böylece SD kartınızda önemli yer tasarrufu sağlar.

Max HyperSmooth titreşim önleme özelliği sayesinde çekim esnasında stabilizasyon sağlayan Max 360, ufuk sabitleme özelliğine de sahiptir. GoPro Max, sadece 360 derecelik bir kameraya değil aynı zamanda 360 derecelik surround ses kaydı yapabilen 6 adet mikrofona sahiptir.

GoPro Hero serisinin diğer aksiyon kameraları GoPro 8 ve GoPro Siyah 7 gibi canlı yayın yapmayı destekleyen Max 360, 1080p'de sosyal medya canlı akışı sağlar. 

Yaklaşık 5 metreye kadar su geçirmezlik özelliğine sahip olan GoPro 360 ile tüm doğa koşullarında video kayıtları yapabilir ya da fotoğraf çekebilirsiniz.

 

GoPro Max 360 Aksiyon Kamerası Özellikleri

 

360° Çekim + Geleneksel GoPro Dijital Lensler

 

GoPro Max 360, hem 360 derecelik açı ile video çekimi yapabilen hem de geleneksel GoPro dijital lenslerine sahip olan bir aksiyon kamerasıdır.

GoPro HERO Max Black, klasik GoPro Hero 360 o videoda 6K’da 30 fpsye kadar video çekimini destekler. Küresel bütünleşik video çekiminde ise 5.6 K’da 30 fps çekim yapar. Klasik GoPro dijital lensler ile yapılan çekimlerde ise 4K’da 60 fps yani 1440 p (pixel)/1080p video kaydı yapar.

GoPro Max 360 dijital lens kullanımında 18 MP, 360o açılı kamera kullanımında ise 16.6 MP fotoğraf çekimi yapar.

 

Dijital Lensler

GoPro Max 360, küresel videolar çekmenizi sağlayan 360 derece açılı kamera lensinin yanı sıra klasik GoPro lensilerine de sahiptir. Çekim yaparken en doğru kadrajı ayarlamanız için kameranızın üzerinden kolayca dijital lens seçimi yapabilirsiniz. Narrow (Dar), Linear (Doğrusal), Wide (Panoromik) veya Max SuperView (manzara) lenslerinden çekimize en uygun olanı seçebilirsiniz.

 

Canlı Yayın

Max 360 Black ile sosyal medyada 1080p canlı yayın yapabilirsiniz. Canlı yayın sırasında GoPro uygulamasını kullanarak MAx HyperSmooth stabilizasyonundan yararlanabilirsiniz. Ayrıca canlı yayın için çektiğiniz videoları, SD karta kaydederek de kendinize bir arşiv oluşturabilirsiniz.

 

Max TimeWarp Videosu

Hareket halinde olsanız bile maksimum stabilizasyonlu time warp videolar çekebilirsiniz. Hareketlerinize, çekim alanının değişikliğine ve ışığı göre otomatik uyum sağlayan MAx TimeWarp ile çekiminizi tek bir dokunuşla hızlandırabilir ve yine bir dokunuşla yavaşlatabilirsiniz.

 

PowerPano

Kameranızı sağa ya da sola döndürmeden panoramik kayıtlar yapabilirsiniz. Max 360’ın ufuk çizgisini belirleme özelliği size 270°’lik sarsıntısız panoramik çekimler yapma imkanı sunar. Ayrıca kameranın önündeki lensi sayesinde selfie çekimleri de yapabilirsiniz.

 

5 Metreye Kadar Su Geçirmezlik

Ek bir ekipmana gerek duymadan sörf, şnorkel ve yüzme aktiviteleri için sporlar için uygun bir aksiyon kamera olan GoPro Max, 5 metreye kadar su geçirmezlik özelliğine sahiptir. Ayrıca, ek ekipmanlarla su geçirmezlik özelliğini arttırmanız ve kameranızı daha derin suda kullanmanız da mümkündür.

 

Fotoğraf Zamanlayıcı

Zamanlayıcı özelliği sayesinde grup çekimlerinde ya da selfielerde herkes kareye girebilir.

 

Short Clips

15 veya 30 saniyelik video çekimi yapabilme özelliğine sahip olan GoPro Max ile sosyal medya hesaplarınızda paylaşmak için en uygun kısa videolar çekebilirsiniz. Çektiğiniz videoları, GoPro uygulamasını kullanarak hızlıca akıllı telefonunuza aktarabilirsiniz.

 

Ses ile Kontrol

"GoPro”, “Take a photo” gibi 12 farklı ses komutu ile kullanılabilen GoPro MAx 360 birçok farklı dilde söylenen komutları algılar. Ayıca dokunmatik ekran da kolay kullanım sağlar.

 

2x Ağır Çekim

Max Hypersmooth stabilizasyonu ile birlikte 2 kat daha ağır çekim yapabilirsiniz.

 

Presets (Hazır Ayarlar)

Kameranızın en sık kullandığınız özelliklerini, kısayol olarak ekleyebilir ve gerekli durumlarda tek bir hareketle istediğiniz modu açabilirsiniz.

 

GPS + Hareket Sensörleri

GPS özelliği sayesinde GoPro Max, kaç metre yükseklikte olduğunuzu ve hızınızı tespit eder. GoPro uygulamasını kullanarak da videolarınıza GPS performans bilgilerinizi ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda 100Mbps’e kadar bit hızı seçeneği ile de stüdyo kalitesinde görüntüler kaydedebilirsiniz.


GoPro Video & Fotoğraf Yedekleme

Kayıtlarınızı, GoPro Max 360’ın blueooth ve wireless bağlantı özelliklerini kullanarak yedekleyebilirsiniz. Ayrıca kutunun içinde yer alan USB-C kablo ile de verilerinizi bilgisayar ya da cloud hesaplarınıza aktarabilirsiniz.

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

GoPro Hero Max 360 Aksiyon Kamera

Şarj edilebilir pil

Kavisli ve yapışkanlı montaj ekipmanı

Montaj tokası

Kelebek vida

Lens koruma kapağı

USB-C Kablo (şarj etmek ve veri aktarımı sağlamak için)

Garanti belgesi

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.