Jabra Elite 45e Copper Siyah Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

100-98900001-60
Yorum (0) | Yorum Yap

699,00 TL 629,10 TL
%10İndirimli
12 X 58,25 taksit seçenekleri ile


Jabra Elite 45e Copper Siyah Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

2’li mikrofon teknolojisi

Net ve anlaşılır görüşmeler
Kablosuz aramalarda üstün performans sunduğu kanıtlanmış, gelişmiş 2’li mikrofon teknolojisi ile cam gibi net aramalar yapın. Jabra’nın ses teknolojisi aramalarda gürültüyü kaldırır ve çevrenizdeki gürültüler yerine sadece sizin sesinizin net bir şekilde duyulmasını sağlar.
 
Müziğinizi kişiselleştirin / Ekolayzer
Duymak istediğiniz müzik kalitesi
Jabra Sound+ uygulamasında bulunan ayarlanabilir ekolayzer ile müzik ayarlarınızı kişiselleştirebilirsiniz. Elite 45e kulaklık, müziğiniz için muhteşem bir ses kalitesi almanızı ve sesi tam istediğiniz gibi ayarlayabilmenizi sağlar.
 
Kulakla uyum
Size en uygun takma şekli
Elite 45e, şeklini hatırlayan esnek bir tel boyun bandına sahiptir. Boynunuzun şeklini ve hatlarını hatırlayan bu boyun bandı, bükülerek istenilen şekle getirilebilir.
 
Tek şarj ile sağlanan 8 saate kadar kullanım süresi sunan cihaz, gün boyunca arama yapabilme ve müzik dinleme özgürlüğü sağlar. Sunulan kullanım süresi sizi yarı yolda bırakmaz.
 
Dayanıklılık
Sorunsuz çalışma garantisi
Jabra Elite 45e’nin IP54 sertifikalı tasarımı, su ve toz nedeniyle oluşabilecek hasarlara karşı 2 yıl garantiye sahiptir**. Gün içerisinde nereye giderseniz gidin, aktiviteleriniz aramalara ve müziğe kolay ve güvenilir bir şekilde erişebilmenizi engellemez.
 
Dijital asistanlar
Sesli komutlar artık daha kolay
Zamanınızı bir düğmeye basarak optimize edin. Alexa***, Siri® veya Google Assistant™a anında erişebilmenizi sağlayan bir ses düğmesine sahip olan Elite 45e, bu sayede sesiniz ile kolayca randevu oluşturabilmenizi, yakınınızdaki etkinlikleri öğrenebilmenizi veya mesajlarınızı okutabilmenizi sağlar.
 
Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.Benzer Ürünler