Match UP 7 Bmw Play in Plug 7 Kanallı HD Class Hi-Fi Amfi

M117000
Yorum (0) | Yorum YapMatch UP Bmw Play in Plug 7 Kanallı HD Class Hi-Fi Amfi

BMW hi-fi ses sisteminiz için "M paketi" (Seçenek 676) - MATCH UP 7BMW sadece daha fazla güç ve dinamiği değil aynı zamanda araca kusursuz entegrasyon arayanları için en üst düzey ses yükseltmesidir yer.

Ekteki Tak ve Çalıştır bağlantı kablosu ve bir montaj plakası ile orijinal amplifikatörün yuvasına montajı çok kolaydır. Bununla birlikte, UP 7BMW amplifikatörün donanımı o kadar esnektir ki, BMW araçlarındaki evrensel uygulamalar için de kolayca kullanılabilir.

Audiotec Fischer'ın özel Class HD teknolojisine ve muazzam bilgi işlem gücüne sahip en yeni nesil 64-bit DSP'ye, "Artırılmış Bas İşleme", "StageXpander" ve "RealCenter" radyo gibi yeni ve devrim niteliğindeki DSP özelliklerine ek olarak en iyi uçuş müziğini sunar. Tabii ki, UP 7BMW ayrıca Bluetooth® Ses Akışı Modülü veya Yüksek Çözünürlüklü Ses USB Ses Kartı gibi ileri giriş ve çıkış modülleri için bir MATCH Uzatma Kartı yuvası (MEC yuvası) sunar.

Profesyonel ancak kullanıcı dostu DSP PC-Tool yazılımı V4 sayesinde, UP 7BMW'nin yapılandırması neredeyse eğlenceli ve sezgiseldir.

Özellikler

BMW HiFi Ses Sistemleri için Entegre 8 Kanal 64-Bit DSP'li 7 Kanallı Tak ve Çalıştır Yükseltme Amplifikatörü (Seçenek 676)

Birlikte verilen Tak ve Çalıştır bağlantı kablosunu ve montaj plakasını kullanarak orijinal yuvaya kolay kurulum

Bluetooth® Ses Akışı, Yüksek Çözünürlüklü USB Üzerinden Ses Akışı vb. Gibi ek giriş / çıkış modülleri için MATCH Uzatma Kartı Yuvası (MEC)

Koltuk altı subwoofer'larının bas üretimini dinamik bir şekilde optimize eden "Artırılmış Bas İşlemi", stereo bakış açısını önemli ölçüde genişleten "StageXpander" ve hem sürücü hem de ön koltuktaki yolculara eşit derecede mükemmel odaklanmış sahne görüntüsü sağlayan "RealCenter" işlevi gibi Devrimci DSP özellikleri verir

6 volt besleme voltajına kadar başlatma özelliği

12 ve 96 kHz arasında örnekleme oranına sahip optik SPDIF girişi

Başka amplifikatörlerin bağlantısı için mono cinch çıkışı; bir subwoofer yükselticisi

Sezgisel DSP PC-Tool yazılımı ile kolay konfigürasyon

Özel özellikler:

Sınıf HD teknolojisi

UP 7BMW'de, H Sınıfı teknolojinin avantajları, D Sınıfı amplifikatör prensibi ile birleştirilir. Sonuç, geleneksel D Sınıfı amplifikatörlerinden daha yüksek bir verimliliktir. Class HD konseptinin avantajları, küçük ve orta ölçekli modülasyonlarıdır, çünkü güç kaynağı, güç kademelerinin iç besleme voltajını giriş sinyalinin genliğinin bir fonksiyonu olarak düzenler. Bu, amplifikatör tarafından üretilen ortadaki olacak

Güç tüketimi büyük ölçüde azaldı.

Akıllı yüksek seviye giriş ADEP.3

Modern, fabrikada takılan araç telsizleri, bağlı hoparlörlerin teşhisine göre giderek daha akıllı hale geliyor. Özellikle en yeni nesil BMW radyoları ilave izleme fonksiyonları ile donatılmıştır, böylece ilave bir amplifikatör bağlanırken hata mesajları veya hatta arızalar meydana gelebilir. Yeni ADEP3 (Gelişmiş Arıza Teşhisi Hatası Koruma Üretimi 3) devresi, radyonun hoparlör çıkışlarını aşırı düzeyde zorlamadan bu sorunları ortadan kaldırır.

Start-durdurma yeteneği

UP 7BMW amplifikatöründeki güç kaynağı, 6 volt'a kadar kısa süreli düşüşlerde bile dahili güç kaynağını garanti eder. Bu, motor çalıştırıldığında bile amplifikatörün tamamen işlevsel kalmasını sağlar. Dahili voltaj 5 saniyeden uzun süre 10,5 voltun altına düşerse, amplifikatör pilin daha fazla boşalmasını önlemek için "Koruma Moduna" (durum LED'i sabit kırmızı renkte) yanar.

Otomatik Dijital Sinyal Algılama

Analog ve dijital giriş arasında geçiş, sinyal kontrollüdür. Optik girişte bir ses sinyali algılandığında, amplifikatör bu girişe geçer. DSP PC-Tool yazılımında bu fonksiyon devre dışı bırakılabilir veya alternatif olarak isteğe bağlı olarak temin edilebilen bir uzaktan kumandayla manuel bir kontrol seçilebilir.

Güç tasarrufu modu

Güç Tasarrufu modu, UP 7BMW'nin (ve muhtemelen ayrıca bağlı amplifikatörlerin) güç tüketimini, 60 saniyeden daha uzun bir süre giriş sinyali mevcut değilse, büyük ölçüde azaltmaya izin verir. "Güç Tasarrufu Modu" etkin olduğu anda, UP 7BMW'nin dahili amplifikatör aşamaları ve uzaktan çıkış kapatılır, bu da güç tüketimini önemli ölçüde azaltır. Amplifikatör girişinde bir müzik sinyali bulunduğunda 2 saniye içinde normal çalışma durumuna döner. Kapama gecikmesi, DSP PC-Tool yazılımı ile değiştirilebilir veya tamamen devre dışı bırakılabilir.

DSP - Özellikleri

Gerçek Merkezi

"RealCenter" özelliği, Audiotec Fischer tarafından sol ve sağ ön kanalların mono bilgilerini vurgulayan özel bir algoritmadır ve yalnızca kanalların toplandığı geleneksel yöntemlerin aksine, stereofonik aracılığıyla merkez sinyalin ek bir dinamik kontrolü vardır. Bu, yalnızca sol kanal veya yalnızca sağ kanal bir ses sinyali sağladığında merkez kanalın bir sinyal üretmeyeceği anlamına gelir, ancak ortak algoritmalar durumunda, merkez kanal yalnızca 6 dB daha sessiz Audiotec Fischer'ın "RealCenter'ı olur “Böylelikle benzersiz, çok çeşitli bir sahne görüntüsüne olanak tanıyor - ve sürücü ve yolcular için en uygun şekilde bu!” İtici, sıkı mekansal ses gösterimi gibi geleneksel bir merkez kanalın dezavantajları geçmişte kaldı.

Artırılmış bas işleme

İki Devrim niteliğindeki ses özelliklerinden oluşan Dynamic Bass Enhancement ve SubXpander adlı Audiotec Fischer'ın tescilli Artırılmış Bas İşlemi, Dinamik ile OE subwoofer'ların bas tepkisini çarpıcı bir şekilde geliştirmek için tasarlanmıştır Amplifikatördeki Bas Geliştirme ", BMW'deki alt koltuk subwoofer'larının müzik stilinden veya fabrika radyosundaki ses ayarlarından bağımsız olarak her zaman en iyi koşullarda çalmasını sağlar. Giriş sinyaline göre bir yandan" Dinamik Bas Geliştirme "bir yandan düşük frekans aralığı ve diğer taraftan değişkenlik gösterir Subsonik filtrenin kesme frekansı.

Vurgu - algoritmanın parametreleri, dahili hoparlörlere tam olarak uyarlanmıştır. Sonuç, subwoofer'ları yüksek ses seviyelerinde mekanik veya elektriksel olarak aşırı yükleme riski olmadan düşük ve orta hacimlerde çok daha güçlü, daha derin bas tepkisidir. Üstelik, amplifikatörün subwoofer çıkışlarında sağladığı oldukça yüksek amplifikatör gücüne rağmen, orijinal sisteme kıyasla. Orijinal hoparlör sistemlerinde hangi bas performansının aniden mümkün olduğu şaşırtıcı. Bas menzilinin biraz daha derin ve "daha karartıcı" olmasını istiyorsanız, ek olarak "SubXpander" özelliğini de etkinleştirebilirsiniz. Subharmonik tonlar, 50 ila 100 Hz arasındaki frekans aralığındaki temel tonlara eklenir.

StageXpander

Araçtaki hoparlörlerin düzenine bağlı olarak, ön koltuklarda az ya da çok geniş bir stereo sahne gerçekleştirilebilir. Bir merkez hoparlör de kuruluysa, bazen müziğin mekansal gösterimini de sınırlar. Bu Audiotec Fischer'in yeni dayak saat

"StageXpander" - akustik sınırları ortadan kaldıran, seslerin ya da enstrümanların konumlandırılmasındaki hassasiyeti olumsuz yönde etkilemeden dört seviyeli kişisel efektler sağlayan çok daha geniş bir stereo tabana izin veren bir ses özelliği özelleştirmek.

ClarityXpander

Yüksek frekanslı üreme şikayetinde daha fazla şeffaflık ve madde mi? Ancak Audiotec Fischer şimdi "ClarityXpander" ile doğru aracı sunuyor.

Düzgün bir şekilde dozlama (ve bu nedenle üç seviyede seçilebilir), üst tonlara ek parlaklık verir - özellikle orijinal hoparlörler gerekli ise

Tiz aralığında parlamasına izin verin. Ek iki Hochtonkick sadece iki ön kanal için değil, aynı zamanda orta kanal için ayrı olarak ayarlanabiliyor. Ve çünkü sadece ikincisinde, ton bakımından zengin müzik materyali ile bağlantılı olarak çok fazla bir şey duymaktan rahatsız oluyor, burada bile olabilir

Aktive edilecek ilave harmonik bileşenlerin otomatik, dinamik kontrolü.

Teknik Özellikler

Güç RMS / Maks.

- @ 4 ohm 5 x 65/130 watt (ön / arka / orta kanallar)

- @ 2 ohm -

- @ 1 ohm -

- 4 ohm'a fırladı -

- 2 ohm'a fırladı -

- subwoofer çıkışı 4 ohm'a -

- Subwoofer çıkışı 2 ohm 2 x 160/320 watt

Amplifikatör teknolojisi Class HD

Girişler 4 x yüksek seviye hoparlör girişi

1 x optik SPDIF (12 - 96 kHz)

1 x MEC

1 x Uzaktan Kumanda

Giriş hassasiyeti Yüksek seviye 2.0 - 8.3 volt

Giriş empedansı RCA -

Giriş empedansı yüksek seviye 13 ohm

7 x hoparlör çıkışı verir

1 x cinch

2 x Uzaktan Çıkış

Çıkış voltajı cinch 3 volt RMS

Frekans aralığı 20 Hz - 22.000 Hz

DSP çözünürlüğü 64 bit

DSP bilgi işlem gücü 295 MHz (1,2 milyar MAC işlemi / saniye)

Örnekleme hızı 48 kHz

DSP tipi ses sinyal işlemcisi

Sinyal dönüştürücü A / D: BurrBrown

D / A: Burr Kahverengi

Sinyal-gürültü oranı dijital girişi 105 dB (A ağırlıklı)

Sinyal / gürültü oranı analog girişi 103 dB (A ağırlıklı)

THD <% 0,03

Sönüm faktörü> 100

Çalışma voltajı 10,5 - 16 volt (6 volt'a kadar maksimum 5 sn)

Akım tüketimi 450 mA

Maksimum uzaktan çıkış akımı 500 mA

Sigorta 2 x 25 A LP minyatür sigorta

Ek Özellikler Dinamik olarak kontrol edilen güç kaynağı, ADEP.3 devre, start-stop özelliği, kontrol girişi, USB, MEC yuvası, otomatik uzaktan kumanda anahtarı, galvanik izole hat ile Class HD teknolojisi

Boyutlar (Y x G x D) 46 x 130 x 153 mm

Uyumluluk

Lütfen Ses Kurulum Veritabanımızı kullanarak veritabanı uyumluluğu kontrol edin: Veritabanı

Kutu İçerisinde Yer Alanlar

1 x MAÇ YÜKSELTME amplifikatör UP 7BMW

1 x Tak ve Çalıştır bağlantı kablosu

1 x montaj plakası ve malzemesi

1 x USB kablosu

1 x kullanım kılavuzu

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.Benzer Ürünler