Philips Hue Beyaz Ambiyans Akıllı Spot Ampul GU10 Bluetooth Özellikli

929001953301
Yorum (0) | Yorum Yap 

Philips Hue Beyaz Ambiyans GU10 Duylu Akıllı Bluetooth Özellikli Spot Ampul

 

Philips Hue GU10 Akıllı Spot Ampul, sıcaktan soğuğa doğru beyaz ışığın bütün tonlarını sunan akıllı bir ampuldür.

Philips Hue GU10 ampulün tüm harika özelliklerini, HUE uygulaması, bluetooth ve HUE Bridge ile kolayca kontrol edebilirsiniz.

HUE GU10 beyaz ambiyanslı ampul, bluetooth özellikli bir üründür. Bluetooth özelliği, ampulün HUE bluetooth uygulaması ile kontrol edilmesini sağlar. Hue Bluetooth uygulamasına, 10 adede kadar Bluetooth özellikli akıllı ışık ekleyebilir ve akıllı telefonunuzla, evinizin bir odasındaki Hue akıllı ışıklarınızı kolayca kontrol edebilirsiniz.

Işıklarınızı, sesinizle de kontrol edebilirsiniz. GU10 akıllı ampul, Google Nest ya da Amazon Echo cihazı ile eşleştirdiğinizde, Amazon Alexa ve Google Assistant gibi sesli asistanlarla uyumlu şekilde çalışır.

Philips HUE ailesinin tüm ürünleri ile ışığı günlük ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz. Energize, Concentrate, Read ve Relax gibi özel modları ya da kendi favori ayarlarınızı kullanabilirsiniz.

HUE ailesinin bu özelliği hayatınızı birçok anlamda kolaylaştırır. Örneğin; odanızın ışıklarının otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlayabilir, sabahları çok erken saatlerde uyanıyor olsanız dâhi HUE ampulünüzün odanızı yavaş yavaş aydınlatarak, odanızda gün doğuşunu taklit etmesini sağlayabilirsiniz. HUE uygulamasını kullanarak siz evde yokken bile evdeymişsiniz gibi ışıkları kolayca kontrol edebilir ve daha birçok sınırsız özelliği kullanabilirsiniz.

Ayrıca Philips Hue uygulamasını, eve yaklaştığınızı anlayacak şekilde ayarlayarak, siz daha aracınızdan inerken ya da kapıya yaklaştığınızda, ışıkların otomatik olarak açılmasını sağlayabilirsiniz.

Hue Bridge, size birçok avantaj sunan akıllı bir cihazdır. Bridge’e bağlanarak, ışıklarınızı Alexa, Apple HomeKit ve Google Assistant gibi akıllı asistanlarınızda eşleştirebilir ve sadece sesinizi kullanarak ışıklarınızı kontrol edebilirsiniz. Bridge, aynı zamanda ışıkları açıp kapatmanızı, ışıkları kısmanızı ya da açmanızı ve daha birçok özelliği etkin olarak kullanmanızı sağlar.

*Bu ürün Philips HUE Bluetooth uygulaması, diğer Philips HUE uygulamaları ve Philips HUE aksesuarları ile uyumludur. Ürünün tüm özelliklerini eksiksiz olarak kullanabilmek için HUE Brigde gereklidir. Philips HUE serisinin beyni olarak nitelendirilen HUE Bridge ayrı olarak satın alınmalıdır.

 

Philips Hue GU10 Bluetooth Özellikli Akıllı Spot Ampul Teknik Özellikleri

 

Renk sıcaklığı: 2200K-6500K

Çap: 50 mm

Enerji verimliliği: A+

Giriş gerilimi: 220V-240V

Kullanım ömrü: 15.000 saat

Işık çıkışı: Sıcak beyazdan soğuk günışığına

Lümen çıkışı: 4000 K'de 350 lm

Maks. çalışma gücü: 5 W

Maks. bekleme gücü: 0.5 W

Açma / kapatma (anahtarlama) sayısı: 50.000

Güç faktörü: >0.5

Yükseltilebilir yazılım: Evet (Hue bridge'e bağlıyken)

Watt: 5 W

Watt eşdeğeri: 50 W

Dim edilebilme: Evet

Yükseltilebilir yazılım: Evet (Bluetooth uygulamasına veya Hue Bridge'e bağlıyken)

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.