Philips Hue Beyaz Ambiyans E14 Duylu 2'li Akıllı Ampul

929001301402
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

699,00 TL 449,00 TL
%36İndirimli
12 X 42,04 taksit seçenekleri ile

  Tükendi!  

 

Philips Hue Beyaz Ambiyans E14 Duylu 2'li Akıllı Ampul

 

Philips Hue Beyaz Ambiyans E14 Duylu 2'li Akıllı Ampul, sıcaktan soğuğa doğru beyaz ışığın bütün tonlarını sunan akıllı bir ampuldür. Paketin içinde 2 adet Philips Hue Beyaz Ambiyans E14 Duylu Akıllı Ampul bulunmaktadır.

 

HUE Bridge ile Kontrol Edin

Philips Hue E14 ampulün tüm özelliklerini, HUE uygulaması ve HUE Bridge ile kolayca kontrol edebilirsiniz.

 

Sesinizle Işıklarınıza Komut Verin

Işıklarınızı, sesinizle de kontrol edebilirsiniz. E14 akıllı ampul, Google Nest ya da Amazon Echo cihazı ile eşleştirdiğinizde, Amazon Alexa ve Google Assistant gibi sesli asistanlarla uyumlu şekilde çalışır.

 

Ana En Uygun Modu Seçin

Philips HUE ailesinin tüm ürünleri ile ışığı günlük ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz. Energize, Concentrate, Read ve Relax gibi özel modları ya da kendi favori ayarlarınızı kullanabilirsiniz.

HUE ailesinin bu özelliği hayatınızı birçok anlamda kolaylaştırır. Örneğin; odanızın ışıklarının otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlayabilir, sabahları çok erken saatlerde uyanıyor olsanız dâhi HUE ampulünüzün odanızı yavaş yavaş aydınlatarak, odanızda gün doğuşunu taklit etmesini sağlayabilirsiniz. HUE uygulamasını kullanarak siz evde yokken bile evdeymişsiniz gibi ışıkları kolayca kontrol edebilir ve daha birçok sınırsız özelliği kullanabilirsiniz.

 

Evde Olmasanız Bile Işıkları Kontrol Edin

Ayrıca Philips Hue uygulamasını, eve yaklaştığınızı anlayacak şekilde ayarlayarak, siz daha aracınızdan inerken ya da kapıya yaklaştığınızda, ışıkların otomatik olarak açılmasını sağlayabilirsiniz.

Hue Bridge, size birçok avantaj sunan akıllı bir cihazdır. Bridge’e bağlanarak, ışıklarınızı Alexa, Apple HomeKit ve Google Assistant gibi akıllı asistanlarınızda eşleştirebilir ve sadece sesinizi kullanarak ışıklarınızı kontrol edebilirsiniz. Bridge, aynı zamanda ışıkları açıp kapatmanızı, ışıkları kısmanızı ya da açmanızı ve daha birçok özelliği etkin olarak kullanmanızı sağlar.

 

*Bu ürün Philips Hue uygulamaları ve Philips Hue aksesuarları ile uyumludur. Dimerlenebilme, ses ile kontrol de dahîl olmak üzere ürünün tüm özelliklerini eksiksiz olarak kullanabilmek için HUE Brigde gereklidir. Philips Hue serisinin beyni olarak nitelendirilen HUE Bridge ayrı olarak satın alınmalıdır.

 

Teknik Özellikleri

 

Renk sıcaklığı: 2200-6500 K

Işık çıkışı: Sıcak beyazdan soğuk günışığına

Yükseltilebilir yazılım: Evet (Hue bridge'e bağlıyken)

Dim edilebilme: Evet

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.