Philips Hue Beyaz Ambiyans E27 Duylu Akıllı Ampul-929001200103

929001200103
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git


  Tükendi!  

 

Philips Hue Beyaz Ambiyans E27 Duylu Akıllı Ampul

 

Philips Hue Beyaz Ambiyans E27 Duylu Akıllı Ampul, beyaz ışığın tüm tonlarını sunan akıllı bir ampuldür. Paketin içinde 1 adet Philips Hue Beyaz Ambiyans E27 Duylu Akıllı Ampul bulunur. Bu ampulun tüm özelliklerini kullanmak için Hue Bridge gereklidir.

 

Odanızı Bölgelere Ayırın

Philips HUE Uygulaması’nda ‘Oda’lar oluşturabilir ve odalarınızı ‘Bölge’lere ayırabilirsiniz. Bu özellik sayesinde bir oda içindeki tüm ampulleri açmanız gerekmez ve sadece seçtiğiniz bölgeyi aydınlatabilirsiniz. Örneğin; salonun tamamını aydınlatmak istemediğinizde sadece yemek masasının üzerinde ışıkları açabilir ya da televizyon çevresini ışıklandırabilirsiniz.

Uygulama ile aklınıza gelen daha birçok ışık senaryosunu kurgulamanız da mümkündür.

 

Telefonunuza Widgetlar Ekleyin

Telefonunuzun ekranına widgetlar ekleyerek basit bir şekildie HUE ampul ve lambalarınızı kontrol edebilirsiniz. Widgetlar ile ışıkları açıp kapatabilir, parlaklık seviyesini ayarlayabilir ve daha birçok özelliğe kısa yoldan erişebilirsiniz.

 

Aydınlatma Sisteminize Hue Bridge Ekleyin

Evde olmasanız bile Hue uygulaması ile ışıklarınızı açıp kapatabilirsiniz. Bunun için aydınlatma sisteminizi, Hue ürünlerinin beyni olarak nitelendirilen Hue Bridge’ye bir kere eklemeniz yeterli olacaktır. 

Hue Bridge’ye 50 adede kadar Hue ampul ve lamba, 12 adede kadar da aksesuar ekleyebilirsiniz. 

 

Bridge ile Çok Daha Fazla Özelliğin Kilidini Açın

Hue Bridge, Hue akıllı ev aydınlatma sisteminin beynidir. Bridge, doğrudan modeminize bağlanır ve wireless ağındaki tüm Hue ürünleri ile iletişim kurarak, akıllı ev otomasyonunu gerçekleştirir.

Böylece daha önce ağda yer alan tüm ürünleri evdeyken ya da evde yokken bile uygulama ile kontrol edebilirsiniz. Bu akıllı bağlantı köprüsü ile Akıllı Ev Aydınlatma Sistemi’nizin tamamını otomatikleştirmek için hazır modları kullanabileceğiniz gibi kendi rutinlerizi de oluşturabilirsiniz.

  

Hue Uygulamasıyla Dışarıdaki Herkese Evdeymişsiniz Hissi Verin

Evinizin ışıklarının açık olması evde birilerinin olduğunu gösterir. Philips Hue ampullerinizi, uygulama ile evde yokken bile açın ya da belli aralıklarla açıp kapatarak daha fazla güvenlik sağlayabilirsiniz.

 

Güne Daha Keyifle Başlayın

Sabahları erken saatlerde uyanmak birçoğumuz için oldukça zordur. Philips Hue ışıkları, odanızda güneşin doğuşunu taklit ederek uyanma sürecinizi daha kolay ve keyifli hale getirebilir. Uygulama içinde uyuma, uyanma, konsantre olma, kitap okuma ve rahatlama gibi birçok hazır ışık modu da bulunur. 

 

*Hue Bridge ayrı olarak satılmaktadır.

 

Teknik Özellikler

 

Renk sıcaklığı: 2200-6500 K

Giriş: 220V-240V

Lümen çıkışı: 806 lm

Watt: 9 W

Watt eşdeğeri: 60 W

Kullanım ömrü: 25.000 saat (Yaklaşık 10 yıl)

Enerji verimliliği: A+

Yükseltilebilir yazılım: Evet (Hue Bridge ile)

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Philips Hue Beyaz Ambiyans E27 Duylu Akıllı Ampul

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.