Philips Hue Flourish Renkli Akıllı Dekoratif Bluetooth Özellikli Masa Lambası

915005872201

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap

1.349,90 TL 999,99 TL
%26İndirimli
12 X 92,59 taksit seçenekleri ile

1 saat 1 dakika İçinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!

 

Philips Hue Flourish Renkli Akıllı Dekoratif Bluetooth Özellikli Masa Lambası

 

Philips Hue Flourish Bluetooth Masa Lambası, sıcaktan soğuğa beyaz ışığın 50.000 tonunu ve 16 milyonun üzerinde renkli ışığı tek bir ürün ile sunar. Bu sayede odanıza istediğiniz ortam rengini kolayca ekleyebilirsiniz.

Philips Hue Flourish masa lambasının tüm harika özelliklerini, HUE uygulaması, bluetooth ve HUE Bridge ile kolayca kontrol edebilirsiniz. (Philips HUE serisinin beyni olarak nitelendirilen HUE Bridge cihazı, ayrı olarak satın alınmalıdır.)

Hue Bluetooth uygulamasını kullanarak evinizin herhangi bir odasındaki Hue akıllı ışıklarınızı kolayca kontrol edebilirsiniz. Bluetooth uygulaması, 10 adede kadar ışığı kontrol etmenize imkan sağlar.

Philips Flourish Bluetooth Masa Lambası, HUE uygulaması ve üzerindeki kontrol düğmesi ile kontrol edilebilir. Masa lambasının fonksiyonel farklı ışık modları bulunur.

Flourish bluetooth masa lambanızı, Philips Hue Bridge ile de kullanabilirsiniz. (Philips Hue Bridge ayrı olarak satın alınmalıdır.)

Işıklarınızı, sesinizle de kontrol edebilirsiniz. Hue Flourish Bluetooth Masa Lambası, Google Nest ya da Amazon Echo cihazı ile eşleştirdiğinizde, Amazon Alexa ve Google Assistant gibi sesli asistanlarla uyumlu şekilde çalışır. Hue Bridge, size birçok avantaj sunan akıllı bir cihazdır. Bridge, aynı zamanda ışıkları açıp kapatmanızı, kısmanızı ya da açmanızı ve daha birçok özelliği etkin olarak kullanmanızı sağlar. (Sesli asistan özelliği için HUE Bridge gereklidir.)

Philips Hue uygulaması ile siz evde yokken bile evinizin ışıklarını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca Philips Hue uygulamasını, eve yaklaştığınızı anlayacak şekilde ayarlayarak, siz daha aracınızdan inerken ya da kapıya yaklaştığınızda, ışıkların otomatik olarak açılmasını sağlayabilirsiniz.

 

Philips Hue Flourish Renkli Akıllı Dekoratif Bluetooth Özellikli Masa Lambası Teknik Özellikleri

 

Kullanım ömrü: 25.000 saat

Ampulün lümen çıkışı: 806 lm

Duyun toplam lumen çıkışı: 800 lm

Işık rengi: 2000-6500 Hue Beyaz Renkli Ambiyans

Şebeke elektriği: 50-60 Hz

Işık kısılabilirliği: Evet

Duy: E27

Birlikte verilen ampulün Watt gücü: 9.5 W

Yedek ampulün maksimum Watt gücü: 9.5 W

IP koruma sınıfı kodu: IP20

Değiştirilebilen ışık kaynağı: Evet

Boyutlar: 17,5 cm (Y) x 26,1 cm (U) x 26,1 cm (G)

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.