Philips Hue Flourish Renkli Akıllı Dekoratif Bluetooth Özellikli Masa Lambası

915005872201
Yorum (0) | Yorum Yap


1 saat 1 dakika İçinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!

 

Philips Hue Flourish Renkli Akıllı Dekoratif Bluetooth Özellikli Masa Lambası

 

Philips Hue Flourish Bluetooth Masa Lambası, sıcaktan soğuğa beyaz ışığın 50.000 tonunu ve 16 milyonun üzerinde renkli ışığı tek bir ürün ile sunar. Bu sayede odanıza istediğiniz ortam rengini kolayca ekleyebilirsiniz..

 

Odanızı Bölgelere Ayırın

Philips HUE Uygulaması’nda ‘Oda’lar oluşturabilir ve odalarınızı ‘Bölge’lere ayırabilirsiniz. Bu özellik sayesinde bir oda içindeki tüm ampulleri & lambaları açmamız gerekmez ve sadece seçtiğiniz bölgeyi aydınlatabilirsiniz. Örneğin; salonun tamamını aydınlatmak istemediğinizde sadece Florish lambanızı açabilirsiniz. Uygulama ile aklınıza gelen daha birçok ışık senaryosunu kurgulamanız da mümkündür.

Philips Flourish Bluetooth Masa Lambası, üzerindeki kontrol düğmesi ile kontrol edilebilir. Masa lambasının fonksiyonel farklı ışık modları bulunur.

 

Telefonunuza Widgetlar Ekleyin

Telefonunuzun ekranına widgetlar ekleyerek basit bir şekildie HUE ampul ve lambalarınızı kontrol edebilirsiniz. Widgetlar ile ışıkları açıp kapatabilir, parlaklık seviyesini ayarlayabilir ve daha birçok özelliğe kısa yoldan erişebilirsiniz.

 

Aydınlatma Sisteminize Hue Bridge Ekleyin

Evde olmasanız bile Hue uygulaması ile ışıklarınızı açıp kapatabilirsiniz. Bunun için aydınlatma sisteminizi, Hue Bridge’e bir kere eklemeniz yeterli olacaktır. 

Hue Bridge’e 50 adede kadar Hue ampul ve lamba, 12 adede kadar da aksesuar ekleyebilirsiniz. 

 

Bridge ile Çok Daha Fazla Özelliğin Kilidini Açın

Hue Bridge, Hue akıllı ev aydınlatma sisteminin beynidir. Bridge, doğrudan modeminize bağlanır ve wireless ağındaki tüm Hue ürünleri ile iletişim kurarak, akıllı ev otomasyonunu gerçekleştirir.

Böylece daha önce wireless ağında yer alan tüm ürünleri evdeyken ya da evde yokken bile uygulama ile kontrol edebilirsiniz. Bu akıllı bağlantı köprüsü ile Akıllı Ev Aydınlatma Sistemi’nizin tamamını otomatikleştirmek için hazır modları kullanabileceğiniz gibi kendi rutinlerizi de oluşturabilirsiniz.

 

Bluetooth Uygulaması ile Işıkları Kontrol Edin

Hue bluetooth uygulamasını evin içindeyken ve yalnızca çekim mesafesi sınırları içerisinde kullanabilirsiniz. Akıllı telefonunuzu adeta bir kumanda gibi kullanarak ışıkları kontrol etmenizi sağlayan Hue bluetooth uygulamasına 10 adede kadar ampul ekleyebilirsiniz. 

Bluetooth özellikli Hue ürünleri, Google Assistant ve Amazon Alexa ile uyumludur ve sesle komuta edilebilir. Ancak bluetooth özellikli ampul ve lambalarda ev dışındayken kontrol sağlayamazsınız, Işıkları programlarla otomatikleştiremezsiniz ya da Hue akıllı aksesuarları yapılandıramazsınız. 

Işıklarınızı kilometrelerce uzaktan bile kontrol edebilmek ve özelliklerin tamamını kullanabilmek için aydınlatma sisteminize Hue Bridge eklemeniz gerekir.

 

Hue Uygulamasıyla Dışarıdaki Herkese Evdeymiş Hissi Verin

Evinizin ışıklarının açık olması evde birilerinin olduğunu gösterir. Philips Hue ampullerinizi, uygulama ile evde yokken bile açın ya da belli aralıklarla açıp kapatarak daha fazla güvenlik sağlayabilirsiniz.

 

Güne Daha Keyifle Başlayın

Sabahları erken saatlerde uyanmak birçoğumuz için oldukça zordur. Philips Hue ışıkları, odanızda güneşin doğuşunu taklit ederek uyanma sürecinizi daha kolay ve keyifli hale getirebilir. Uygulama içinde uyuma, uyanma, konsantre olma, kitap okuma ve rahatlama gibi birçok hazır ışık modu da bulunur. 

 

Duvarınızı Ekran İçeriğinizin Rengi ile Boyayın

Hue uygulamasında yer alan Eğlence Alanı özelliğini kullanarak ışıklarınızı, ekrandaki görüntüye ya da müziğin ritmine uygun hale getirebilirsiniz. Film izlerken, müzik dinlerken, (spotify ile tam entegrasyona sahiptir) ya da oyun oynarken duvarınızı içeriğinize uygun renklerle boyayın. Bu özelliği kullanmak için Hue Bridge ve Hue Sync Box gereklidir.

 

*Hue Bridge ve Hue Sync Box ayrı olarak satılır.

 

Teknik Özellikler

 

Renk sıcaklığı: 2000-6500 K

Giriş: 220V-240V

Toplam lumen çıkışı: 806 lm

Watt: 9.5 W

Watt eşdeğeri: 60 W

Kullanım ömrü: 25.000 saat (ortalama 10 yıl kullanım)

Değiştirilebilir ışık kaynağı: Evet

Enerji verimliliği: F

 

Ürün Boyutları

 

Kablo uzunluğu: 1,8 m

Yükseklik: 17,5 cm

Uzunluk: 26,1 cm

Genişlik: 26,1 cm

Net ağırlık: 1,139 kg

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Philips Hue Flourish Renkli Akıllı Dekoratif Bluetooth Özellikli Masa Lambası

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.