Philips Hue Play Siyah Güç Adaptörü Dahil

915005733701
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git


  Tükendi!  

 

Philips Hue Play Siyah Güç Adaptörü Dahil

 

Hue Play light bar ışık çubuğu ile evinizde her zaman farklı ışık efektleri oluşturun.Philips Hue Play paketinin içinde 1 adet ışık çubuğu bulunur.

 

3 Hue Play’i Tek 1 Fiş ile Birbirine bağlayın

Hue Play, çok fazla kablo kullanımı gerektirmez ve kablo karmaşası sorunu yaratmaz. Tek bir güç kaynağına aynı anda 3 adede kadar Hue Play ışık çubuğu ekleyebilirsiniz.

 

Hem Uygulama Hem de HUE Bridge ile Kullanılabilir

HUE serisinde yer alan tüm aydınlatma ürünleri, HUE uygulamasına ve HUE Bridge cihazına bağlanabilir.

Philips Hue Play bluetooth özellikli bir üründür. Bluetooth özelliği, ampulün HUE bluetooth uygulaması ile de kontrol edilmesini sağlar. Hue Bluetooth uygulamasına, 10 adede kadar Bluetooth akıllı ışık ekleyebilir ve akıllı telefonunuzla evinizdeki Hue akıllı ışıklarınızı kolayca kontrol edebilirsiniz.

 

Bluetooth Uygulaması ile Işıkları Kontrol Edin

Hue bluetooth uygulamasını evin içindeyken ve yalnızca çekim mesafesi sınırları içerisinde kullanabilirsiniz. 

Bluetooth özellikli Hue ürünleri, Google Assistant ve Amazon Alexa ile uyumludur ve sesle komuta edilebilir. Ancak bluetooth özellikli ampul ve lambalarda ev dışındayken kontrol sağlayamazsınız, Işıkları programlarla otomatikleştiremezsiniz ya da Hue akıllı aksesuarları yapılandıramazsınız. 

Işıklarınızı kilometrelerce uzaktan bile kontrol edebilmek ve özelliklerin tamamını kullanabilmek için aydınlatma sisteminize Hue Bridge eklemeniz gerekir.

 

Günlük İhtiyacınıza Uygun Modu Seçin

Philips Hue Play bluetooth özellikli ışık çubuğu, özel anlarınızda mükemmel aydınlatmalar oluşturmanız için Cozy Candle, Sunday Coffee, Meditation, Enchanted Forest ve Night Adventure gibi renk efektlerine sahiptir. Üstelik ışık çubuğuzu hem yatay hem de dikey olarak kullanabilirsiniz. 

 

Televizyonunuzun Arkasına Yapıştırın

Philips Hue Play’in paketinin içinde yer alan çift taraflı bant veya klipsleri kullanarak ışığınızı ekranın arkasına monte edebilirsiniz. 

Odanızı Bölgelere Ayırın

HUE Play Bluetooth Işık Çubuğu, sıcaktan soğuğa beyaz ışığın 50.000 tonunu ve 16 milyonun üzerinde renkli ışığı tek bir ürün ile sunar.

Philips HUE Uygulaması’nda ‘Oda’lar oluşturabilir ve odalarınızı ‘Bölge’lere ayırabilirsiniz. Bu özellik sayesinde bir oda içindeki tüm ampulleri açmanız gerekmez ve sadece seçtiğiniz bölgeyi aydınlatabilirsiniz. Örneğin; salonun tamamını aydınlatmak istemediğinizde Hue Go masa lambanızı açarak odayı ışıklandırabilirsiniz.

Uygulama ile aklınıza gelen daha birçok ışık senaryosunu kurgulamanız da mümkündür.

 

Telefonunuza Widgetlar Ekleyin

Telefonunuzun ekranına widgetlar ekleyerek basit bir şekildie HUE ampul ve lambalarınızı kontrol edebilirsiniz. Widgetlar ile ışıkları açıp kapatabilir, parlaklık seviyesini ayarlayabilir ve daha birçok özelliğe kısa yoldan erişebilirsiniz.

 

Aydınlatma Sisteminize Hue Bridge Ekleyin

Evde olmasanız bile Hue uygulaması ile ışıklarınızı açıp kapatabilirsiniz. Bunun için aydınlatma sisteminizi, Hue ürünlerinin beyni olarak nitelendirilen Hue Bridge’ye bir kere eklemeniz yeterli olacaktır. Hue Bridge’ye 50 adede kadar Hue ampul ve lamba, 12 adede kadar da aksesuar ekleyebilirsiniz. 

 

Hue Uygulamasıyla Dışarıdaki Herkese Evdeymiş Hissi Verin

Evinizin ışıklarının açık olması evde birilerinin olduğunu gösterir. Philips Hue ampullerinizi, uygulama ile evde yokken bile açın ya da belli aralıklarla açıp kapatarak daha fazla güvenlik sağlayabilirsiniz.

 

Güne Daha Keyifle Başlayın

Sabahları erken saatlerde uyanmak birçoğumuz için oldukça zordur. Philips Hue ışıkları, odanızda güneşin doğuşunu taklit ederek uyanma sürecinizi daha kolay ve keyifli hale getirebilir. Uygulama içinde uyuma, uyanma, konsantre olma, kitap okuma ve rahatlama gibi birçok hazır ışık modu da bulunur. 

 

Duvarınızı Ekran İçeriğinizin Rengi ile Boyayın

Hue uygulamasında yer alan Eğlence Alanı özelliğini kullanarak ışıklarınızı, ekrandaki görüntüye ya da müziğin ritmine uygun hale getirebilirsiniz. Film izlerken, müzik dinlerken, (spotify ile tam entegrasyona sahiptir) ya da oyun oynarken duvarınızı içeriğinize uygun renklerle boyayın. Bu özelliği kullanmak için Hue Bridge ve Sync Box gereklidir.

 

*Hue Bridge ve Hue Sync Box ayrı olarak satılmaktadır.

 

Teknik Özellikleri

Toplam Lümen çıkışı: 530 lm

Watt eşdeğeri: 42 watt

Işık rengi: 2000-6500 Hue Beyaz Renkli Ambiyans

IP koruma sınıfı kodu: IP20

Değiştirilebilen ampul: Hayır

 

Ürün Boyutları

 

Kablo uzunluğu: 2 m

Yükseklik: 3,6 cm

Uzunluk: 25,3 cm

Net ağırlık: 0,710 kg

Genişlik: 4,4 cm

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Philips Hue Play Siyah Işık Çubuğu 1 adet

Güç adaptörü 1 adet

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.