Philips Hue Play Siyah Güç Adaptörü Dahil

915005733701

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap


1 saat 1 dakika İçinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!

 

Philips Hue Play Siyah Güç Adaptörü Dâhil

 

Hue Play light bar ışık çubuğu ile evinizde her zaman farklı ışık efektleri oluşturun.

Philips Hue Play ışık çubuğu evinizin bir duvarına, televizyonunuza ya da farklı bir yüzeye dik veya yatay olarak yerleştirilebilir. 

Philips Hue Play paketinin içinde 1 adet ışık çubuğu ve siyah güç adaptörü bulunur.

Paketin içinde aynı zamanda, akıllı ışık çubuğunuzu televizyonun arkasına yerleştirebilmeniz için klips ve çift taraflı bant yer almaktadır. Hue Play yatay ve dikey olarak da kullanılabilmektedir.

16 milyon renk arasından seçim yaparak oluşturabileceğiniz ışık efektleri ile evinizin atmosferini değiştirebilen bu akıllı lamba, soğuktan sıcak beyaza kadar uzanan 50.000 beyaz tonunu kullanarak da ortam ışıklarını dekore etmenize olanak tanır.

Philips HUE Play, HUE uygulaması, HUE Bridge ve diğer HUE aksesuarları ile uyumlu bir masa lambasıdır. Uygulama üzerinden kendi renk tasarımınızı oluştururak duvarınızı ya da istediğiniz bir yüzeyi, seçtiğiniz renk ambiyansı ile renklendirebilirsiniz. 

Philips HUE ailesinin tüm ürünleri ile ışığı günlük ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz. HUE ailesinin bu özelliği hayatınızı birçok anlamda kolaylaştırır. Örneğin; odanızın ışıklarının otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlayabilir, sabahları çok erken saatlerde uyanıyor olsanız dâhi HUE ampulünüzün odanızı yavaş yavaş aydınlatarak, odanızda gün doğuşunu taklit etmesini sağlayabilirsiniz. HUE uygulamasını kullanarak siz evde yokken bile evdeymişsiniz gibi ışıkları kolayca kontrol edebilir ve daha birçok sınırsız özelliği kullanabilirsiniz.

Hue Play ışık çubuğu tek bir priz ile kullanılır. Hue Play, tek bir güç kaynağına 3 adede kadar HUE Play masa lambasının bağlanmasına izin verir. Böylece kablo karmaşası yaşanmaz.

Işıklarınızı Philips Hue uygulamasıyla akıllı telefonunuz veya tabletinizden kontrol edebilirsiniz. Ayrıca Philips Hue Play, ışıklarınızı sesinizle kontrol etmenizi sağlamak için Amazon Alexa, Apple Homekit ve Google Home ile uyumludur.

*Bu ürün Philips HUE uygulamaları ve Philips HUE aksesuarları ile uyumludur. Ses ile kontrol de dâhil ürünün tüm özelliklerini eksiksiz olarak kullanabilmek için HUE Brigde gereklidir. Philips HUE serisinin beyni olarak nitelendirilen HUE Bridge ayrı olarak satın alınmalıdır.

 

Philips Hue Play Teknik Özellikleri

 

Kullanım ömrü: 25.000 saat (max.)

Lümen çıkışı: 530 lm

Işık rengi: 2000-6500 Hue Beyaz Renkli Ambiyans

Dimerlenebilme: Evet

Ampul değiştirebilme: Hayır

 

Ürün Boyutları

 

Kablo uzunluğu: 2 m

Yükseklik: 3,6 cm

Uzunluk: 25,3 cm

Net ağırlık: 0,420 kg

Genişlik:  4,4 cm

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.