Philips Hue Renkli E27 Duylu Bluetooth Özellikli Akıllı Ampul 2li Ekopaketi

929002216803

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap

1.099,90 TL 759,99 TL
%31İndirimli
12 X 70,37 taksit seçenekleri ile

1 saat 1 dakika İçinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!


Philips Hue Renkli E27 Duylu Bluetooth Özellikli Akıllı Ampul 2’li Ekopaketi

 

Philips Hue Renkli E27 Bluetooth Ampul Paketi, renkli ambiyanslı ve yumuşak beyaz ışıklı 2 adet akıllı ampul içermektedir. Bu ampuller, sıcak-soğuk beyaz ışığın 50.000 tonunun yanı sıra 16 milyon renk sunan ampullerdir.

Philips Hue Renkli E27 ampulün tüm harika özelliklerini, HUE uygulaması, bluetooth ve HUE Bridge ile kolayca kontrol edebilirsiniz.

Philips Hue Renkli E27 ampul bluetooth özellikli bir üründür. Bluetooth özelliği, ampulün HUE bluetooth uygulaması ile de kontrol edilmesini sağlar. Hue Bluetooth uygulamasına, 10 adede kadar Bluetooth akıllı ışık ekleyebilir ve akıllı telefonunuzla evinizin bir odasındaki Hue akıllı ışıklarınızı kolayca kontrol edebilirsiniz.

Philips HUE ailesinin tüm ürünleri ile ışığı günlük ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz. Energize, Concentrate, Read ve Relax gibi özel modları ya da kendi favori ayarlarınızı kullanabilirsiniz.

HUE ailesinin bu özelliği hayatınızı birçok anlamda kolaylaştırır. Örneğin; odanızın ışıklarının otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlayabilir, sabahları çok erken saatlerde uyanıyor olsanız dâhi HUE ampulünüzün odanızı yavaş yavaş aydınlatarak, odanızda gün doğuşunu taklit etmesini sağlayabilirsiniz. HUE uygulamasını kullanarak siz evde yokken bile evdeymişsiniz gibi ışıkları kolayca kontrol edebilir ve daha birçok sınırsız özelliği kullanabilirsiniz.

Hue Bridge, size birçok avantaj sunan akıllı bir cihazdır. Bridge’e bağlanarak, ışıklarınızı Alexa, Apple HomeKit ve Google Assistant gibi akıllı asistanlarınızda eşleştirebilir ve sadece sesinizi kullanarak ışıklarınızı kontrol edebilirsiniz. Bridge, aynı zamanda ışıkları açıp kapatmanızı, ışıkları kısmanızı ya da açmanızı ve daha birçok özelliği etkin olarak kullanmanızı sağlar.

 

*Bu ürün Philips HUE Bluetooth uygulaması, diğer Philips HUE uygulamaları ve Philips HUE aksesuarları ile uyumludur. Dimerlenebilme, ses ile kontrol de dâhil ürünün tüm özelliklerini eksiksiz olarak kullanabilmek için HUE Brigde gereklidir. Philips HUE serisinin beyni olarak nitelendirilen HUE Bridge ayrı olarak satın alınmalıdır.

 

Philips Hue Renkli E27 Duylu Bluetooth Özellikli Akıllı Ampul Teknik Özellikleri

 

Renk sıcaklığı: 2000K-6500K +16 million colors

Çap: 60 mm

Enerji verimliliği: A+

Giriş gerilimi: 220V-240V

Kullanım ömrü: 25.000 saat

Işık çıkışı: 16 milyon renkle

Lümen çıkışı: 4000 K'de 806 lm

Maks. çalışma gücü: 9 W

Watt eşdeğeri: 60 W

Açma / kapatma (anahtarlama) sayısı: 50.000

Güç faktörü: >0.8

Dimerlenebilme: Evet

Yükseltilebilir yazılım: Evet (Bluetooth Uygulamasına veya Hue Bridge'e bağlıyken)

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.