Philips Hue Wellner Akıllı Dekoratif Masa Lambası

915005401301
Yorum (0) | Yorum Yap


 Siparişiniz Pazartesi Kargoya Verilecektir!

 

Philips Hue Wellner Akıllı Dekoratif Masa Lambası

 

Philips Hue Wellner Masa Lambası, sıcaktan soğuğa beyaz ışığın 50.000 tonunu sunar. Bu sayede odanızı, beyaz ışığın tonları ile aydınlatabilirsiniz. 

 

Odanızı Bölgelere Ayırın

Philips HUE Uygulaması’nda ‘Oda’lar oluşturabilir ve odalarınızı ‘Bölge’lere ayırabilirsiniz. Bu özellik sayesinde bir oda içindeki tüm ampulleri & lambaları açmanız gerekmez ve sadece seçtiğiniz bölgeyi aydınlatabilirsiniz. Örneğin; salonun tamamını aydınlatmak istemediğinizde sadece Wellner lambanızı açabilirsiniz. Uygulama ile aklınıza gelen daha birçok ışık senaryosunu kurgulamanız da mümkündür.

 

Telefonunuza Widgetlar Ekleyin

Telefonunuzun ekranına widgetlar ekleyerek basit bir şekildie HUE ampul ve lambalarınızı kontrol edebilirsiniz. Widgetlar ile ışıkları açıp kapatabilir, parlaklık seviyesini ayarlayabilir ve daha birçok özelliğe kısa yoldan erişebilirsiniz.

 

Kısma Anahtarı ile Işık Seviyesini İstediğiniz Gibi Ayarlayın

Philips Hue Wellner Masa Lambası ile birlikte paketin içinde yer alan kısma anahtarı, masa lambanızın ışık seviyesini kolayca kontrol etmenizi sağlar. Kablosuz kullanımı sayesinde evinizin istediğiniz bir yerine yerleştirebileceğiniz bu kısma anahtarına 10 adede kadar HUE lamba ekleyebilirsiniz.

 

Aydınlatma Sisteminize Hue Bridge Ekleyin

Evde olmasanız bile Hue uygulaması ile ışıklarınızı açıp kapatabilirsiniz. Bunun için aydınlatma sisteminizi, Hue Bridge’e bir kere eklemeniz yeterli olacaktır. 

Hue Bridge’e 50 adede kadar Hue ampul ve lamba, 12 adede kadar da aksesuar ekleyebilirsiniz. 

 

Bridge ile Çok Daha Fazla Özelliğin Kilidini Açın

Hue Bridge, Hue akıllı ev aydınlatma sisteminin beynidir. Bridge, doğrudan modeminize bağlanır ve wireless ağındaki tüm Hue ürünleri ile iletişim kurarak, akıllı ev otomasyonunu gerçekleştirir.

Böylece daha önce wireless ağında yer alan tüm ürünleri evdeyken ya da evde yokken bile uygulama ile kontrol edebilirsiniz. Bu akıllı bağlantı köprüsü ile Akıllı Ev Aydınlatma Sistemi’nizin tamamını otomatikleştirmek için hazır modları kullanabileceğiniz gibi kendi rutinlerizi de oluşturabilirsiniz.

 

Işıkları Sesinizle Kontrol Edin

Bluetooth özelliği olmayan Hue ürünleri de Amazon Alexa, Google Assistant Apple HomeKit ve Microsoft Cortana’ya bağlanabilir ancak bağlantı için Hue Bridge gereklidir. 

Aydınlatma sisteminizi Hue Bridge’ye bağladığınızda ışıklarınızı Alexa, Apple HomeKit ve Google Assistant ile eşleştirebilirsiniz.

Böylece ışıkları sesinizle kontrol edebilirsiniz. Basit sesli komutlarla ışıklarını açabilir ya da kapatabilir, parlaklığı kısabilir ya da arttırabilir, favori ışık modlarınızın açılmasını sağlayabilirsiniz.

 

Hue Uygulamasıyla Dışarıdaki Herkese Evdeymiş Hissi Verin

Evinizin ışıklarının açık olması evde birilerinin olduğunu gösterir. Philips Hue ampullerinizi, uygulama ile evde yokken bile açın ya da belli aralıklarla açıp kapatarak daha fazla güvenlik sağlayabilirsiniz.

 

Güne Daha Keyifle Başlayın

Sabahları erken saatlerde uyanmak birçoğumuz için oldukça zordur. Philips Hue ışıkları, odanızda güneşin doğuşunu taklit ederek uyanma sürecinizi daha kolay ve keyifli hale getirebilir. Uygulama içinde uyuma, uyanma, konsantre olma, kitap okuma ve rahatlama gibi birçok hazır ışık modu da bulunur. 

 

Duvarınızı Ekran İçeriğinizin Rengi ile Boyayın

Hue uygulamasında yer alan Eğlence Alanı özelliğini kullanarak ışıklarınızı, ekrandaki görüntüye ya da müziğin ritmine uygun hale getirebilirsiniz. Film izlerken, müzik dinlerken, (spotify ile tam entegrasyona sahiptir) ya da oyun oynarken duvarınızı içeriğinize uygun beyaz renklerle boyayın. Bu özelliği kullanmak için Hue Bridge ve Sync Box gereklidir.

 

*Hue Bridge ve Hue Sync Box ayrı olarak satılmaktadır.

 

Teknik Özellikler

 

Renk sıcaklığı: 2200-6500 Hue White Ambiance

Giriş: 220V-240V

Toplam lumen çıkışı: 806 lm

Watt: 9.5 W

Watt eşdeğeri: 60 W

Kullanım ömrü: 25.000 saat (Yaklaşık 10 yıl)

Değiştirilebilir ışık kaynağı: Evet (E27 duylu)

Enerji verimliliği: F

Yükseltilebilir yazılım: Evet (Hue Bridge ile)

 

Ürün Boyutları

 

Kablo uzunluğu: 1,5 m

Yükseklik: 19,2 cm

Uzunluk: 26,8 cm

Net ağırlık:1,415 kg

Genişlik: 26,8 cm

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Philips Hue Wellner Akıllı Dekoratif Masa Lambası

Kısma anahtarı

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.