Sennheiser Game One Siyah-Beyaz Oyuncu Kulaklığı

SK-506065
Yorum (0) | Yorum Yap 

Sennheiser Game One Siyah-Beyaz Oyuncu Kulaklığı

 

Sennheiser Game One Siyah-Beyaz Oyuncu Kulaklığı, tüm dünyadaki oyun severlerin ilk tercihleri arasında yer alan profesyonel bir oyun kulaklığıdır.

Üstün sürücüleri ve yüksek segment gürültü engelleyici mikrofonu ile Sennheiser Game One oyuncu kulaklığı muhteşem doğallıkta hi-fi performansı sunarak oyuna çok daha fazla adapte olmanızı sağlar.

Açık kulak kapsülü tasarımı ve Almanya’daki laboratuvarlarda geliştirilmiş sürücüleriyle Sennheiser G4me One ile hangi tür oyunu oynarsanız oynayın, oyunun heyecanını tüm gerçekçiliği ile hissedebilirsiniz.

Game one oyun kulaklığı heyecan dolu karşılaşmalarda dikkatinizin dağılmaması için entegre ses kontrol düğmesine sahiptir.

Sennheiser G4me one yüksek kaliteli mikrofonla donatılmıştır. Sennheiser’in 70 yıllık mikrofon tecrübesi sayesinde, oyun esnasında rakiplerinizi net biçimde duyarsınız. Üstelik üstün mikrofon teknolojisi oyun arkadaşlarınızın da sizi net biçimde duymasını sağlar.

Güçlü mikrofonlar sayesinde dış ortam gürültülerini de diskalifiye eden kulaklığınızın dahili mikrofonunu kullanmak ya da sessize almak istediğinizde kolu yukarı kaldırmanız yeterlidir.

Yumuşak kafa bandı desteği ve XXL peluş kadife kulak yastıkları ile uzun süren oyun seanslarında bile kullanım konforu sağlayan game one gamer kulaklık sadece 300 gramlık ağırlığa sahiptir.

Çoklu platform özgürlüğü sunan Sennheiser game one oyuncu kulaklığı size birden çok kablo ile gelir. Böylece kulaklığınızın, PC, Mac ve oyun konsolları için uygun olan kablosunu seçerek oyuna hızlıca başlayabilirsiniz. (Belirli Xbox One kontrol kolları ayrıca satılan özel Xbox One Stereo adaptörünü gerektirmektedir.)

 

Sennheiser Game One Oyuncu Kulaklığı Özellikleri

 

Renk: Siyah-Beyaz

Takma Şekli: Kafa Üstü

Kapsül Tipi: Kulak Çevreleyen (Circum-Aural)

Sürücü ve Kulaklık Tipi: Dinamik Sürücü / Açık Kulaklık

Uyumluluk: PC, Mac, Konsol

Empedans: 50 ohm

Frekans Aralığı (Hoparlör): 15Hz - 28.000Hz

Frekans Aralığı (Mikrofon): 50Hz - 16.000Hz

Ses Basınç Seviyesi (SPL): 116 dB

Toplam Harmonik Bozulma (THD): <0.5% (1kHz, 100 dB SPL)

Bağlantı Tipi: 2X3.5mm (PC/Mac), 1X3.5mm (Konsol)

Kablo Uzunluğu: 3m (PC/Mac), 1.2m (Konsol)

Ağırlık: ~300g

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Sennheiser Game One Siyah-Beyaz Oyuncu Kulaklığı

1 adet 3m iki uçlu PC ve MAC için kablo

1 adet 1.2m tek uçlu konsol ve taşınabilir cihazlar için kablo

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.