Sennheiser GSP 350 Siyah-Kırmızı Oyuncu Kulaklığı

SK-507081

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap 

Sennheiser GSP 350 Siyah-Kırmızı Oyuncu Kulaklığı

 

Sennheiser GSP 350 oyun kulaklığı oyunu profesyonelce oynamak isteyen oyuncular için tasarlandı.  

Sennheiser'ın en üst düzey akustik teknolojisi ve üstün 7.1 Dolby Çevreleyen Ses teknolojisi ile üretilen Sennheiser GSP 350 oyuncularının hayalini kurduğu üç boyutlu deneyimi sağlar. Bu da size kendinizi oyunun içinde gibi hissettirir.

Kapalı kapsül GSP 350, sizi oyun dünyasının derinliklerine götürecek. Kulaklığınızın hafızalı köpük dolgulu kulak yastıkları oyun oynarken yüksek konfor sağlar.

GSP 350 sınıfının en iyi akustik yalıtımına sahiptir. Sennheiser GSP 350’nin kulak yastıkları, üstün konfor için insan kulağının ergonomisi üzerine yaptığı araştırmalar sonucunda tasarlanmıştır. Bu sayede saatler süren oyun seanslarında bile üstün konfor sağlar.

Mükemmel ergonomi sağlamak için uçuş kulaklıklarından ilham alınarak geliştirilen Sennheiser GSP 350 oyuncu kulaklığı kafa basıncını düşürür. Akıllı top tabanlı menteşeleri sayesinde de kulaklığınızın kapsülleri yüzünüzün ve kafanızın şeklini alarak uzun yıllar boyunca konforlu kullanım sağlar.

Sennheiser GSP 350 gaming kulaklık şık ve kolay kullanımlı yeni bir Surround eklentisi ile üretilmiştir. Bu eklenti stereo ile Dolby 7.1 arasında kolay geçişler yapabilmenizi imkan verir.

Oyun oynarken en iyi takım performansı sergilemeniz için GSP 350 arka plan gürültüsünü minimuma indirgeyen gürültü önleyici yayıncı kalitesinde bir mikrofon ve nefes sesinin problem olmasını engellemek için kısa bir mikrofon koluyla donatılmıştır. Böylece takım arkadaşlarınızla oyun içi konuşmalarınız problemsiz hale gelir.

Kulaklığınızın dahili mikrofonunu dilediğiniz gibi bükerek istediğiniz konuma kolayca getirebilir ve yukarı kaldırarak ‘Mute’ yani sessiz konuma da getirebilirsiniz.

Çoklu platform özgürlüğü sunan Sennheiser GSP 350 oyuncu kulaklığı size birden çok kablo ile gelir. Böylece kulaklığınızın, PC, Mac ve oyun konsolları için uygun olan kablosunu seçerek oyuna hızlıca başlayabilirsiniz. (Belirli Xbox One kontrol kolları ayrıca satılan özel Xbox One Stereo adaptörünü gerektirmektedir.)

 

Sennheiser GSP 350 Oyuncu Kulaklığı Özellikleri

 

Renk: Siyah / Kırmızı

Takma Şekli: Kafa Üstü

Kapsül Tipi: Kulak Çevreleyen

Sürücü ve Kulaklık Tipi: Dinamik Sürücü / Kapalı Kulaklık

Uyumluluk: PC ve Mac

Empedans: 19 Ohm

Frekans Aralığı (Hoparlör): 15 Hz - 26.000 Hz

Frekans Aralığı (Mikrofon): 10 Hz - 15.000 Hz

Ses Şiddet Seviyesi (SPL): 113 dB

Bağlantı Tipi: USB

Kablo Uzunluğu: Surround Dongle Kablo: 1.7 m / USB Uzatma Kablosu: 1.2 m

Mikrofon Ses Alım Yapısı: Gürültü Engelleyici

Mikrofon Hassasiyeti: -41 dBV/PA

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Sennheiser GSP 350 Siyah-Kırmızı Oyuncu Kulaklığı

1 adet GSA 505 PC Kablosu

1 Adet GSA 506 Konsol Kablosu

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.