Sennheiser Momentum Siyah Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

SK-507353

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum YapSennheiser Momentum Bluetooth Siyah Kulak İçi Kulaklık

MOMENTUM IN-EAR WIRELESS SİYAH

Zarif tasarım, pürüzsüz ses performansı ve üstün taşınabilirlik yeni MOMENTUM In-Ear Wireless’da buluştu. Yüksek kaliteli materyallerden üretilen bu yüksek kaliteli ense bantlı kulaklık, Bluetooth 4.1 ve Qualcomm® apt-X™ teknolojileri ile inanılmaz bir hi-fi kablosuz ses kalitesi sunar. Bir dokunuşla bağlantı imkanı kuran NFC, entegre mikrofon ve iki şarj arası on saate kadar kullanım süresiyle, MOMENTUM In-Ear Wireless mobil cihazlarınıza mükemmel bir arkadaş.

MOMENTUM’U OLAN İNSANLARDAN İLHAM ALINARAK

Bazı insanlar ses için yaşar. Bu insanlar diğerlerinin hiç ulaşamadıkları kadar uzak noktalara giderler. Daha önce hiç yapılmamış şeyleri yaparlar ve sesin sınırlarını tekrar çizerler. Bu insanların MOMENTUMları vardır. Biz bir grup yetenekli sanatçı ile birlikte MOMENTUM projesini geliştirdik. Bu ilham verici sanatçılara ve videolarına buradan ulaşabilirsiniz.

MOMENTUM’U TECRÜBE ETMEK İÇİN YENİ BİR YOL

Kablosuz özgürlüğün ve saf kulak için ses reprodüksiyonunun tadını MOMENTUM yoluyla çıkarın: ense bandının üzerine dikilmiş inanılmaz yumuşak napa koyun derisi, mükemmel hassasiyetle frezelenmiş paslanmaz çelik ses tünelleri, kulaklık üzerinde yansımalı krom kaplama, sağlam, darbeye dayanıklı polikarbon bileşenler… Ve tabii ki tüm bunlara eşlik eden inanılmaz ses ve en güncel kablosuz teknolojileri…

Momentum In-Ear Wireless bunların hepsi bir araya getirilerek oluşturuldu.

TAM OLARAK NEYİ DUYMAK İSTİYORSANIZ

Her detayı özenle tasarlanmış MOMENTUM In-Ear Wireless zengin ve kusursuz bir tecrübe sunar. MOMENTUM In-Ear Wireless’ın paslanmaz çelik kulak içi ses tünellerii üstün akustik doğruluk için, özel makineler ile kusursuz olarak frezelenmiştir. Yüksek kaliteli dinamik sürücü sistemi MOMENTUM serisinin imzası ses karakterini taşır: güçlü bas tepkisi, detaylı vokaller ve üstün ses sahnesi.

GELİŞTİRİLMİŞ KABLOSUZ TEKNOLOJİSİ

Kablolardan bağımsız, üstün ses kalitesi. Bluetooth 4.1, AAC kodlama desteği ve Qualcomm® apt-X™ uyumluluğu ile MOMENTUM In-Ear Wireless gerçekten transparan hi-fi ses sunar, böylece siz müziğinizi, kablosuzluğun özgürlüğüyle, sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Bunun yanı sıra NFC teknolojisiyle akıllı telefonlarla bağlantıyı tek bir dokunuşla sağlayabilirsiniz.

SEZGİSEL OLARAK SİZİN

MOMENTUM In-Ear Wireless’ın ense bandı sadece güzel görünmez, bağlantıda kalmanızı; hareket halindeyken telefon çağrılarını yönetmeniz ve müziğinin kontrolünü sağlamanız için üzerinde kullanışlı üç butonlu bir kumanda ve yüksek kaliteli bir mikrofon barındırır. Bu kulaklık iki cihaza birden aynı anda bağlanabilir. Sesli uyarılar sizi cihazlarla bağlantılar ve şarj durumu konusunda uyarır. Gelen çağrılar için titreşimli uyarı ve USB audio desteği ve USB üzerinden şarj ile bu kullanışlı paket tamamlanır.

KULAKLARINIZ İÇİN ÖZEL OLARAK ÜRETİLDİ

Kulak içi kulaklıklar söz konusu olduğunda, kulaklığın kulak kanalına oturması çok önemlidir. Dolayısıyla MOMENTUM In-Ear Wireless’ın içeriğinden 4 farklı boydan daha az kulak silikonu çıkması söz konusu olamazdı. En üst düzey kullanım konforu, mükemmel gürültü önleme ve güvenli oturuş MOMENTUM In-Ear Wireless ile garanti altında.

DIŞ DÜNYADA MÜKEMMELLİK

Yüksek kaliteli ve dayanıklı materyallerden üretilen MOMENTUM In-Ear Wireless yollar için idealdir. Bir şarj ile 10 saat boyunca efsanevi Sennheiser sesini kulaklarınıza getirebilen batarya ve 1,5 saatte hızlı şarj gibi özelliklerle MOMENTUM In-Ear Wireless ile çok uzun yollar gidebilirsiniz.

ÇEKİCİ ERGONOMİ

Zarif ve dayanıklı ense taçlı ergonomik tasarımı, MOMENTUM In-Ear Wireless’ın bütün gün süren uzun dinleme sürelerine uygun olmasını sağlamıştır. Kulaklıklarda kullanılan aynalı krom kaplama ve çok yumuşak napa koyun derisi gibi MOMENTUM imzası taşıyan detaylar ile bu kulaklığın sunduğu lüks zanaatkârlık eşsiz MOMENTUM ses imzasını hak ediyor.

Kutu İçerisinde Yer Alanlar

MOMENTUM In-Ear Kablosuz Kulaklık

USB Şarj Kablosu

Kulak silikonu seti (XS, S, M, L)

Taşıma kılıfı

Kılavuzlar (Güvenlik Kılavuzu ve Hızlı Başlangıç Kılavuzu)

Teknik Özellikler

Desteklenen Profiller A2DP + AVRCP + HSP + HFP

Kullanım Şekli Kulak Kanal İçi / Boyun Bantlı

Sürücü Prensibi Dinamik

Şarj Dolum Süresi 1.5 saat

Batarya Özellikleri Tekrar Şarj Edilebilir Lityum-ion Polimer (170mAh)

Bağlantı Şekli Bluetooth 4.1, NFC

Şarj Ömrü 10 saat (A2DP/HFP)

Frekans Tepkisi (Kulaklık) 15 - 22.000 Hz

Ses Şiddeti Seviyesi (SPL) (Kulaklık) 112 dB (1 kHz/0 dBFS)

Toplam Harmonik Bozulma (THD) (Kulaklık) < 0,5 % (1kHz/100dB SPL)

Ses Alım Yönü Her Yönden

Hassasiyet -44 dB V/Pa

Renk Siyah / Kırmızı 

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.