Akaso Brave 4 Pro Dual Screens 4K 30Fps Wi-Fi Aksiyon Kamera ve Süper Aksesuar Seti (Akaso Türkiye 2 Yıl Garantili)

AKS-44371
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git


 Siparişiniz yarın kargoya verilecektir !

 

Akaso Brave 4 Pro Dual Screens 4K 30Fps Wi-Fi Aksiyon Kamera ve Aksesuar Seti

Akaso Brave 4 Pro Aksiyon Kamerası, macera dolu anları kayda almanız için geliştirildi. Diğer aksiyon kamera markalarının aksine neredeyse tüm aksesuarları ile birlikte gelen Akaso Brave 4 Aksiyon Kamerası her zaman her macerayı kaydetmeye hazırdır. 

 

Akaso Brave 4 Pro Çift Ekran Özelliğine Sahiptir

Akaso Brave 4 Pro’nun hem arkasında hem de önünde olmak üzere iki ekranı vardır. Çektiğiniz görüntüleri her iki ekranda da görebilirsiniz. Dokunmatik özellikli arka ekran çekim özellikleri, pil şarj durumu gibi bilgileri gösterir.


 

40 Metre Derinliğe Kadar Kullanılabilir

 

Akaso Brave 4 Pro Aksiyon Kamerası bir koruma kılıfı ile birlikte gelir. Brave 4 Pro, 40 metre derinliğe kadar suyun altında kullanmak için tasarlanan bu kılıf,  Akaso Brave 4 Pro su altı maceraları için de vazgeçilmez kılar.

 

 

170° Ayarlanabilir Görüntü Açısı ile Kadrajınızı Genişletin

 

170° ayarlanabilir geniş açılı görüş alanına sahiptir. Süper geniş açı sayesinde kadrajınıza çok daha fazla alanı sığdırabilirsiniz. Aksiyon kameranızı kutu içindeki birçok montaj aparatı ile bisiklet gidonunuza, kaskınıza ya da aracınıza takarak görüntü kaydı yapabilirsiniz. 

 

 

4K/30fps’de Tam HDR Videolar Çekin

 

Akaso Brave 4 Pro Aksiyon Kamerası 4K çekim özelliği olan bir kameradır. 4K/30fps’de UHD videolar çekebilen bu kamera, 20 MP fotoğraf çözünürlüğü sayesinde de kusursuz fotoğraflar çekebilir. Video kaydı yaparken time lapse modunu kullanarak yaratıcı video kayıtları da yapabilirsiniz. Yüksek kaliteli mikrofonu sayesinde her yönden gelen sesi yakalayabilir.

 

 

Her Görüntüyü Kusursuz Kaydedin

Brave 4 Pro Aksiyon Kamerası, 2.0 elektronik görüntü sabitleme özelliğine ve akıllı bir jiroskoba sahiptir. Bu özellik hareket halindeyken bile videolardaki sarsıntıyı önlemeye yardımcı olarak bulanıklık ve titremeyi en aza indirir.

 

 

Harici Mikrofon ile Sesi Arttırın

Brave 4 Pro, üstün kaliteli, her yönden gelen sesi kaydeden dahili bir mikrofona sahiptir. Ancak ses seviyesini yükseltmek için harici mikrofon desteği de sağlar. Bu aksiyon kamerası, micro USB girişli mikrofonla uyumludur. Mikrofonu ayrı olarak satın almak için tıklayınız.

 

 

 

5 x Zoom Özelliğini Kullanın

5 x yakınlaştırma özelliğini kullanarak çekimlerinize daha fazla derinlik katabilirsiniz. Zoom özelliğini kullanarak uzağınızdaki nesnelerin görüntüsünü kolayca çekebilirsiniz.

Kameranızı Uzaktan Kumanda ile Kontrol Edin 

Kutu içinde yer alan uzaktan kumandayı kullanarak kameranızı uzaktan da kontrol edebilirsiniz. Su sıçramalarına karşı dayanıklı olan bu kumandayı, kayışı sayesinde bileğinize de takabilirsiniz.

 

 

 

Çektiğiniz Görüntüyü Akıllı Telefonunuza Aktarın 

Görüntülerinizi, Akaso Go uygulaması ile düzenleyebilir, akıllı telefon ya da tabletinize de indirebilirsiniz. (macOS, iOS ve Android işletim sistemleriyle uyumludur. Max. 64GB microSD kartını ve 2,4 GHz Wi-Fi bağlantısını destekler.)

 

 

Piliniz Bitse Bile Yedek Pil ile Çekime Devam Edebilirsiniz

 

Akaso aksiyon kamerası tam dolu bir batarya ile 90 dakikaya kadar kullanılabilir. Kutu içindeki yedek bataryayı kullanarak kullanım süresini 180 dakikaya kadar çıkarabilirsiniz. Dilerseniz yedek pil ve batarya da satın alabilirsiniz. Ayrı olarak satılan batarya ve adaptör setini satın almak için tıklayınız. (Pil kullanım süresi çekim modu, hava koşulları vs. gibi nedenlerde değişiklik gösterebilir.)

 

Kutunun İçinde Neler Var?

AKASO Brave 4 Pro  Aksiyon Kamerası

Su geçirmez kılıf

Uzaktan kumanda

2’li şarj cihazı

2 adet batarya 

Bağlantı aparatı 

Kask bağlantı aparatı

2 adet klips

Gidon montaj aparatı

Zip tie bağlantı aparatı

Kayış

USB kablo

Koruyucu arka kapak

Mercek temizleme bezi

Hızlı başlangıç kılavuzu

 

Garanti Süresi

Akaso Brave 4 Pro Aksiyon Kamerası, Akaso Türkiye tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.

 

ÖNEMLİ NOT

 

4K video en basit anlatımı ile çektiğiniz bir videonun yaklaşık 4.000 yatay piksele yani video çözünürlüğüne sahip olması anlamına gelir.

4K bir video çekerken kullanılan kartın kapasitesi yazma, veri aktarma ve video hızı gibi özellikleri dikkate alınmalıdır.

Akaso Brave 4 Aksiyon Kamera, max.128 GB microSD kart desteği sunar. 1 saatlik 4K bir video ortalama 45GB yer kaplar. 

SD kartların 6 farklı hız sınıfı vardır. 4K çekim yapabilen bir kamera U3 sınıfı bir hafıza kartı ile kullanılmalıdır. Sadece U3 sınıfı kartlar 4K-8K video için gereken 30MB/s yazma hızını sağlayacak kadar hızlıdır. 

Akaso Brave 4 Pro Aksiyon Kamera ile aşağıdaki örnek hafıza kartı marka ve modellerini kullanabilirsiniz. Bu kartlar, 4K video çekimi için gereken minimum 30MB/s yazma hızını sağlayacak ve U3 sınıfına sahip olduğu için ihtiyaçlarınıza uygun olacaktır. Ancak, başka markaların ve modellerin de benzer özelliklere sahip kartlarını kullanabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz diğer marka & model kartların, yukarı belirttiğimiz yazma hızı, video hızı gibi koşullarını sağladığından emin olmalısınız.

 

 Örnek Hafıza Kartı Marka ve Serileri

SanDisk Extreme Pro Serisi MicroSD Hafıza Kartı (U3 A2 V30)

SanDisk Extreme Serisi  MicroSD Hafıza Kartı (U3 A2 V30)

Samsung Evo Plus Serisi MicroSD Hafıza Kartı (U3 A2 V30)

Lexar Professional Serisi MicroSD Hafıza Kartı (U3 A2 V30)

Kingston Canvas Select Plus Serisi MicroSD Hafıza Kartı (U3 A2 V30)

Toshiba Exceria Pro Serisi MicroSD Hafıza Kartı (U3 A2 V30)

MI Pro Extreme Serisi MicroSD Hafıza Kartı (U3 A2 V30)

Verbatim Pro Serisi MicroSD Hafıza Kartı (U3 A2 V30)

 

NOT: Önerilen tüm hafıza kartı modellerinde cihazın desteklediği max. kapasite (GB) olan ürünü ve altında kapasiteleri tercih etmelisiniz. Örneğin, cihazınız max. 128 GB MicroSD kart ile uyumlu ise seçeceğiniz kart 128 GB ve altında olmalıdır.