Akaso Brave 4 Pro Dual Screens 4K 30Fps Wi-Fi Aksiyon Kamera ve Aksesuar Seti (Akaso Türkiye 2 Yıl Garantili)

AKS-44371
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

3.999,00 TL 3.499,00 TL
%13İndirimli
12 X 327,62 taksit seçenekleri ile

 Siparişiniz yarın kargoya verilecektir !

 

Akaso Brave 4 Pro Dual Screens 4K 30Fps Wi-Fi Aksiyon Kamera ve Aksesuar Seti

Akaso Brave 4 Pro Aksiyon Kamerası, macera dolu anları kayda almanız için geliştirildi. Diğer aksiyon kamera markalarının aksine neredeyse tüm aksesuarları ile birlikte gelen Akaso Brave 4 Aksiyon Kamerası her zaman her macerayı kaydetmeye hazırdır. 

 

Akaso Brave 4 Pro Çift Ekran Özelliğine Sahiptir

 

Akaso Brave 4 Pro’nun hem arkasında hem de önünde olmak üzere iki ekranı vardır. Çektiğiniz görüntüleri her iki ekranda da görebilirsiniz. Dokunmatik özellikli arka ekran çekim özellikleri, pil şarj durumu gibi bilgileri gösterir.


 

40 Metre Derinliğe Kadar Kullanılabilir

 

Akaso Brave 4 Pro Aksiyon Kamerası bir koruma kılıfı ile birlikte gelir. Brave 4 Pro, 40 metre derinliğe kadar suyun altında kullanmak için tasarlanan bu kılıf,  Akaso Brave 4 Pro su altı maceraları için de vazgeçilmez kılar.

 

 

 

170° Ayarlanabilir Görüntü Açısı ile Kadrajınızı Genişletin

 

170° ayarlanabilir geniş açılı görüş alanına sahiptir. Süper geniş açı sayesinde kadrajınıza çok daha fazla alanı sığdırabilirsiniz. Aksiyon kameranızı kutu içindeki birçok montaj aparatı ile bisiklet gidonunuza, kaskınıza ya da aracınıza takarak görüntü kaydı yapabilirsiniz. 

 

 

 

4K/30fps’de Tam HDR Videolar Çekin

 

Akaso Brave 4 Pro Aksiyon Kamerası 4K çekim özelliği olan bir kameradır. 4K/30fps’de UHD videolar çekebilen bu kamera, 20 MP fotoğraf çözünürlüğü sayesinde de kusursuz fotoğraflar çekebilir. Video kaydı yaparken time lapse modunu kullanarak yaratıcı video kayıtları da yapabilirsiniz. Yüksek kaliteli mikrofonu sayesinde her yönden gelen sesi yakalayabilir.

 

 

Her Görüntüyü Kusursuz Kaydedin

 

Brave 4 Pro Aksiyon Kamerası, 2.0 elektronik görüntü sabitleme özelliğine ve akıllı bir jiroskoba sahiptir. Bu özellik hareket halindeyken bile videolardaki sarsıntıyı önlemeye yardımcı olarak bulanıklık ve titremeyi en aza indirir.

 

 

Harici Mikrofon ile Sesi Arttırın

 

Brave 4 Pro, üstün kaliteli, her yönden gelen sesi kaydeden dahili bir mikrofona sahiptir. Ancak ses seviyesini yükseltmek için harici mikrofon desteği de sağlar. 

 

 

 

5 x Zoom Özelliğini Kullanın

 

5 x yakınlaştırma özelliğini kullanarak çekimlerinize daha fazla derinlik katabilirsiniz. Zoom özelliğini kullanarak uzağınızdaki nesnelerin görüntüsünü kolayca çekebilirsiniz.

 

Kameranızı Uzaktan Kumanda ile Kontrol Edin 

 

Kutu içinde yer alan uzaktan kumandayı kullanarak kameranızı uzaktan da kontrol edebilirsiniz. Su sıçramalarına karşı dayanıklı olan bu kumandayı, kayışı sayesinde bileğinize de takabilirsiniz.

 

 

 

Çektiğiniz Görüntüyü Akıllı Telefonunuza Aktarın 

 

Görüntülerinizi, Akaso Go uygulaması ile düzenleyebilir, akıllı telefon ya da tabletinize de indirebilirsiniz. (macOS, iOS ve Android işletim sistemleriyle uyumludur. Max. 64GB microSD kartını ve 2,4 GHz Wi-Fi bağlantısını destekler.)

 

Piliniz Bitse Bile Yedek Pil ile Çekime Devam Edebilirsiniz

 

Akaso aksiyon kamerası tam dolu bir batarya ile 90 dakikaya kadar kullanılabilir. Kutu içindeki yedek bataryayı kullanarak kullanım süresini 180 dakikaya kadar çıkarabilirsiniz. (Pil kullanım süresi çekim modu, hava koşulları vs. gibi nedenlerde değişiklik gösterebilir.)

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

AKASO Brave 4 Pro  Aksiyon Kamerası

Su geçirmez kılıf

Uzaktan kumanda

2’li şarj cihazı

2 adet batarya 

Bağlantı aparatı 

Kask bağlantı aparatı

2 adet klips

Gidon montaj aparatı

Zip tie bağlantı aparatı

Kayış

USB kablo

Koruyucu arka kapak

Mercek temizleme bezi

Hızlı başlangıç kılavuzu

 

Garanti Süresi

 

Akaso Brave 4 Pro Aksiyon Kamerası, Akaso Türkiye tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.