YENİ BEATS STUDIO BUDS

 

Beats Studio Buds Kulaklık ile müzik bambaşka bir boyut kazanacak! Sesi akustik bir platform aracılığıyla ileten bu kulaklıklar, tamamen kablosuz bir eğlence sunmak için seni bekliyor.


Banner
Banner_Gif


 

BENZERSİZ SES PERFORMANSI İLE MÜZİĞİ HİSSET!

 

Beats Studio Buds Kulaklık ile müziği, üstün kalitede ve yüksek güçte dinle!

Çift katmanlı odacıkları ve stereo ayırma özelliğiyle stüdyoda kaydedilen sesin tüm duygularını, etkileyici bir biçimde duyarak kendini şımart.

 

Banner-1

 

GÜRÜLTÜYÜ DIŞARIDA BIRAK YA DA SESİ EN DOĞAL HALİYLE DUY!

 

Aktif Gürültü Önleme (ANC) özelliğiyle tek dokunuşla dış dünyadaki tüm gürültüleri engelleyerek sadece müziğini yaşa. Dışarıdaki dünyaya tekrar bağlanmak istediğin zaman kulaklığını çıkartmaya gerek duymadan bir dokunuşla şeffaf moda geç. Şeffaf mod, dışarıya dönük mikrofonlar sayesinde dış dünyayı tekrar kulaklığa bağlar. Böylece çevrende olan biteni en doğal ve en gerçekçi sesle duyabilirsin!

 


ANC

 

MÜZİKSİZ GEÇEN TEK BİR SANİYEN OLMASIN!

Beats Studio Buds Kulaklık, güçlü bataryası ile 8 saate kadar dinleme süresi sunar. Saklama & Şarj kutusu ile kulaklığını ekstradan 2 kere daha şarj edebilir ve kullanım süresini toplamda 24 saate kadar çıkarabilirsin! Hem kulaklığın hem de şarj kutusunun tamamen boş olduğu zamanlarda da Fast Fuel özelliği sayesinde 5 dakikalık şarj ile tam 1 saate kadar kullanım süresi elde edebilirsin.

 


Sarj Banner

 

CEBİNE SIĞAN BİR MÜZİK STÜDYOSU

Cebine sığacak kadar küçük saklama & şarj kutusu, kulaklıkların için bir powerbank görevi görürken aynı zamanda kulaklıklarını saklaman ve her an kolayca yanında taşıyabilmen için tasarlanmıştır.

 


Yanında Banner

 

DOKUN VE EŞLEŞTİR, İŞTE BU KADAR KOLAY!

 

iOS ya da *Android, hiç fark etmez! Kulaklığın, bluetooth bağlantısı sayesinde tüm işletim sistemleri ile tek bir dokunuşla eşleşir! 

 

*Android cihazlar ile bağlantı kurmak için Beats uygulaması gerekmektedir.

 


Tel Uyumu

 

TÜM KONTROLLER PARMAĞININ UCUNDA 

Her iki kulaklıkta da bulunan dokunmatik tek bir kontrol tuşu ile müziği durdurup oynatabilir, bir sonraki ya da önceki şarkıyı çalabilirsin. Bu tuş ile çağrılarını da yönetebilir ve sesli asistanına erişebilirsin! Yapman gereken tek şey tuşa 1, 2 ya da 3 kere dokunmak! Ayrıca sadece “Hey Siri” diyerek de asistanına bağlanabilirsin!

 


Tek Dokunuş Banner

 

 

KUTU İÇERİSİNDE NELER VAR?

 


Kutu İçi Banner