Bose Noise Cancelling 700 Beyaz Kablosuz Bluetooth Wifi Kulak Üstü Kulaklık

794297-0400
Yorum (0) | Yorum Yap

11.113,64 TL 10.002,28 TL
%10İndirimli
12 X 936,54 taksit seçenekleri ile

 Siparişiniz Pazartesi Kargoya Verilecektir!

 

Bose Noise Cancelling 700 Beyaz Kablosuz Bluetooth Wifi Kulak Üstü Kulaklık

 

Bose Noise Cancelling 700 Kulaklık, tescilli aktif gürültü önleme özelliğine sahiptir. Kulaklığın içindeki micro mikrofonlar, etraftaki sesleri yakalar ve ters sinyal üreterek sesi dışarı verir.

Böylece siz sadece müziğe odaklanabilirsiniz. Gürültü önleme özelliğinin ayarlanabilir olması sayesinde de dış dünyadaki seslerin ne kadarını duymak istediğinizi ayarlayabilirsiniz.

Çevrenizdeki sesleri duymak istemediğiniz zamanlarda tek bir tuşla Sessiz modu etkinleştirebilirsiniz. Sesleri duymak istediğinizde de konuşma modunu aktif hale getirebilirsiniz. 

Müzik, video ve en sevdiğiniz podcast yayınlarını Bose Headphones 700 ile her ses seviyesinde kusursuz netlikte dinleyin. Kulaklığın devrim niteliğindeki mikrofon sistemi, aramalarınızı mükemmel hale getirir. Arayan kişiyi daha iyi duymanız için altı mikrofon aynı anda çalışarak çevredeki sesleri ortadan kaldırmaya çalışır. Dört mikrofon ise arayanın sizi daha iyi duyabilmesi için etrafınızdaki en rahatsız edici sesi bastırır. 

Kulaklığın üzerindeki dokunmatik tuşlar ile sesi ve aramalarınızı yönetebilirsiniz. Böylece bu ayarlar için telefonunuzu elinize almanız gerekmez. Ayrıca kulaklığınızla, sesli asistanınıza da doğrudan erişebilirsiniz.

Bose Noise Cancelling 700 Kulaklık, üstün malzeme kalitesine sahiptir. Kulaklığın suni deri malzemeden yapılan kulak yastıkları uzun süreli kullanımlarda bile ekstra konfor sağlar. İnsan kulağı ve başının anatomisine tam uyum sağlamak için kulaklıklar 15 derece eğimli şekilde tasarlanmıştır. Çelik kafa bandı ve yumuşak silikon kaplı köpük alt kısım sayesinde kulaklık başınıza rahatlıkla oturur.

Spotify Tap özelliği ile Spotify’a hızlı ve kolayca erişin. Son dinleme listenizi yeniden dinlemek için sağ kulaklığın üzerindeki tuşa basılı tutmanız yeterlidir. Bu özelliği etkin şekilde kullanmak için Bose Music uygulamasındaki kısayolunuzu “Spotify” olarak ayarlamanız gerekmektedir.

Evinizde bir Bose Smart Soundbar kullanıyorsanız, Bose Noise Cancelling Headphones 700 kulaklık ile kimseyi rahatsız etmeden sesi doğrudan kulaklık ile dinleyebilirsiniz. 

Bose ANC 700 Kulaklık, aynı anda iki farklı cihazla eşleşebilir. Bu özelliği, telefonunuzla müzik dinlerken hızlıca bilgisayarınızdaki bir online görüşmeye hızlıca geçiş yapmanıza olanak sağlar. 

Kulaklığınızı tam dolu bir şarj ile 20 saate kadar aralıksız kullanabilirsiniz. Şarjınızın bittiği durumlarda isterseniz 15 dakikalık hızlı şarj ile 2 saate kadar sağlayabilir ya da kutunun içindeki ses kablosu ile kulaklığınızı kablolu olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Teknik Özellikler

 

Pil ömrü: 20 saate kadar

Pil şarj süresi: 2,5 saate kadar

Pil şarj yöntemi: USB-C

Bluetooth aralığı: 10 m’ye kadar

Bluetooth sürümü: 5.0 (tüm kulaklık profilleri dahil)

Codec SBC ve AAC

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Bose Gürültü Önleyici Kulaklık 700

Ses kablosu

USB-C şarj kablosu

Taşıma çantası

Hızlı başlangıç ​​Kılavuzu 

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.