Jabra Page

Instax mini 11

Uzun zamandır beklenen instax mini 11 fotoğraf makinesi nihayet hayranları ile buluştu! Instax mini 11 yeni renkleri, geliştirilmiş özellikleri ve sadeleştirilmiş tasarımı ile fotoğraf çekmeyi hem daha kolay hem de çok daha keyifli hale getiriyor.

Görsel-1

Görsel-1

Görsel-2
Görsel-1

Görsel 1
Görsel-1

Instax Mini 11 ile Tarzını Herkese Göster!

Bu fotoğraflar instax mini 11 ile çekildi.

Sende sevdiklerinle birlikte anı ölümsüzleştir ya da eğlenceli selfieler çek!

İstersen fotoğrafları renkli kalemlerle süsleyebilir ya da boş kısımlara minik notlar ekleyebilirsin!.


Instax mini 11 Setleri
Kolay Selfie Modunu Aç ve Fotoğrafa Odaklan

Kolay Selfie Modunu Aç ve Fotoğrafa Odaklan

Instax Mini 11’in en yeni özelliklerinden biri de kolaylaştırılmış selfie modudur. Objektifin üzerinde yer alan selfie halkasını tek bir hareketle öne çekerek, anında selfie & yakın çekim modunu etkinleştirebilirsin.

Eğlenceli selfieler çekmek için halkayı çektiğinde ‘Selfie On’ yazısını görmen gerekir. Instax mini 11’in bu yepyeni selfie modu özelliğine bayılacaksın!

Instax mini 11 ile yakın çekimler de yapabilirsin. En güzel detayların fotoğraflarını çekmek ve onları sonsuza dek saklayabilmek, gerçekten çok keyifli olacak…

Ayrıca diğer instaxlarda olduğu gibi instax mini 11 selfie aynası ile de en doğru kadrajı bularak, en güzel selfieleri çekebilirsin...

Instax Mini 11’i Kolayca Kişiselleştir

Instax Mini 11’i Kolayca Kişiselleştir

Instax mini 11’i aksesuarları ile özelleştirebilirsin.

Instax mini 11 kutusunun içinde elmas görünümlü ve fosforlu olmak üzere 2 adet deklanşör aksesuarı yer alıyor. Bu aksesuarlar kolayca deklanşör tuşuna takılıp çıkartılabiliyor.

Elmas görünümlü deklanşör aksesuarı, makine ile aynı renge sahiptir. Fosforlu olan diğer deklanşör aksesuarı ise karanlıkta parladığı için özellikle gece çekimleri sırasında daha kolay kullanım sağlıyor. Paketin içinde bir de fotoğraf makinesi ile aynı renkte el askısı bulunuyor.

Bu aksesuarların yanı sıra, ayrı olarak satın alabileceğin instax mini 11 çanta ile de kendi renk kombinini tamamlayabilirsin.

Instax mini 11 aksesuarlarını kullanarak kişiselleştirdiğin fotoğraf makinen ile sen de ınstax modasına ilham verenlerden biri olabilirsin…

Yeni Instax Mini 11’in Renklerini Çok Seveceksin!

Yeni Instax Mini 11’in Renklerini Çok Seveceksin!

Herkesin favori rengi farklıdır! Yeni Instax mini 11 de bundan yola çıkarak, pembe, beyaz, mavi, lila ve siyah olmak üzere yepyeni 5 rengi ile kullanıcısının karşısına çıkıyor.

Gençlerin en sevdiği renklerde üretilen instax mini 11’in, dikkat çekici tasarım özelliklerinden biri objektifin üzerindeki şeffaf kısım oluyor.  Bu şeffaf detay, siyah hariç diğer tüm renklerde yer alıyor.

Yeni instax mini 11’in sadece renklerinde değil tasarımında da bazı değişiklikler yapıldı. Instax mini 11, serinin diğer makinelerine göre daha yuvarlak, hafif ve ince bir tasarım ile sunuldu. Bu özelliklerin tamamı, makinenin kullanımını daha da kolay hale getirmek için geliştirildi.

Otomatik Işık Ayarı İle Fotoğraflar Artık Daha Net Daha Canlı

Otomatik Işık Ayarı İle Fotoğraflar Artık Daha Net Daha Canlı

Instax mini 11 yepyeni özellikleri ile çok daha işlevsel hale getirildi. Instax mini serisinin önceki fotoğraf makinelerinde ışık ayarı, manuel olarak yapılıyordu. Bu özellik instax mini 11’de otomatik ışık ayarı ile değiştirildi.

Instax mini 11’in üzerindeki ışık sensörü, bulunduğun ortama göre ışık ayarını algılıyor ve deklanşör hızını buna göre ayarlıyor.  Otomatik ışık ayarı ve yüksek performanslı flaşı sayesinde, ışık sadece yakın mesafeyi değil arka planı da aydınlatıyor. Böylece daha canlı ve detaylı fotoğraflar çekmeni sağlıyor.

Özellikle gece çekimleri ya da karanlık ortamlarda çekilen fotoğraflarda karşılaştığımız; karanlık ve puslu arka plan sorunu, instax mini 11 ile rafa kaldırılıyor.

INSTAX MINI 11 SETLERİ


INSTAX MINI 11 KUTULU HEDİYE SETLERİ


INSTAX MINI 11 UYUMLU FİLMLER